22-23 квітня 2021 року відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс музикантів-виконавців «Музичний дивоцвіт», який проходив у дистанційному форматі  на базі музично-хореографічного відділення факультету мистецтв Криворізького державного педагогічного університету.

26 травня 2021 р. відбулося пленарне засідання ІV Міжнародної студентської науково-практичної конференції «Митець з українською піснею в серці», присвяченій 100-річчю вшанування пам’яті Миколи Леонтовича». У зв’язку із запровадженням посилених протиепідемічних заходів, вона відбувалася дистанційно на платформі Zoom. У конференції брали участь студенти з 9 українських закладів вищої освіти, а також студенти навчальних закладів Польші, Литви та Ізраїлю.

15–16 квітня  2021 року на базі мистецького факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка в дистанційному форматі відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Мистецька освіта ХХІ століття: виклики сьогодення», організована кафедрою музичного мистецтва та методики музичного виховання. Проблемне поле конференції пов’язане з обговоренням найбільш актуальних проблем, що з кожним роком загострюються все більше як у вищій освіті в цілому, так і в професійній мистецькій освіті зокрема.