Кафедра географії та геоекології продовжує залучати спеціалістів-практиків до освітнього процесу. Під час навчальної польової практики з топографії студенти і викладачі кафедри географії та геоекології мали змогу отримати знання і практичні навички використання сучасних геодезичних приладів (тахеометра і GPS-навігатора) для проведення топографічного знімання місцевості. Майстер-клас провели високопрофесійні, досвідчені геодезисти Лук'янчук Володимир Іванович та Ричков Іван Олександрович.

Більшість студентів педагогічних спеціальностей чули про український освітній онлайн-портал для вчителів «На урок». Він може бути корисним не тільки для учнів, а й для вчителів в обміні досвідом та підходів до уроку. Прагнучи професійної досконалості, навіть досвідчені вчителі повинні критично оцінювати свою викладацьку діяльність, намагатися поглибити свої знання, шукати педагогічні відкриття, ідеї та теорії. Все це вони можуть знайти на цьому сайті, зробити свої уроки сучасними та цікавими для учнів, адже зацікавити учнів сьогодення дуже важко. Також сайт може полегшити вчителям перевірку домашніх завдань, за допомогою тестів, які самі можуть створити.

19 травня 2021 року на природничо-географічному факультету відбулася Звітна наукова студентська конференція, яка була приурочена до Дня науки в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка.

20 травня 2021 року о 12:00 відбулась презентація правового чат-боту від юридичної клініки “Artium De Lux” Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Чат-бот створений для молоді у питаннях адміністративного, сімейного, земельного права. Інформація надається студентами спеціальності 081 Право та викладачами факультету історії та права.

14 травня 2021 року в Спеціалізованій вченій раді Д23.053.04 в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбувся захист кандидатської дисертації Руденка Євгенія Володимировича на тему «Методика навчання атомної та ядерної фізики у педагогічних коледжах І-ІІ рівня акредитації» зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика).