У перші дні жовтня професором кафедри географії та геоекології А. І. Кривульченком була організована наукова експедиція до межиріччя Дніпро – Молочна з метою дослідження подових та псамітових (піщаних) ландшафтів. В експедиції взяли участь студенти-магістри спеціальності «Географія».

Колектив кафедри природничих наук та методик їхнього навчання і природничо-географічного факультету університету вітає з успішним захистом кандидатської дисертації

викладача кафедри Форостовську Тетяну Олександрівну!

Бажаємо нових наукових звершень, втілення творчих задумів, натхнення у професійній науково-педагогічній діяльності!!

Інформацію надано природничо-географічним факультетом

13 жовтня 2020 року студенти, які навчаються за освітніми програмами «Середня освіта (географія) та краєзнавчо-туристична робота» і «Середня освіта (географія та мова і література (англійська)» відвідали комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (КЗ «КОЦТКЕУМ»). Директор центру Лісота Андрій Андрійович – випускник кафедри географії та геоекології ЦДПУ імені Володимира Винниченка, відомий мандрівник, альпініст, підкорювач  багатьох вершин світу, один із популяризаторів туристсько-краєзнавчої діяльності серед учнівської молоді в області.

12 жовтня 2020 року студенти, які навчаються за освітніми програмами «Середня освіта (географія) та краєзнавчо-туристична робота», «Середня освіта (географія та мова і література (англійська)» і «Середня освіта (географія та історія)», та викладачі кафедри географії і геоекології зустрілися з керівником відділу міжнародних зв’язків Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидатом філологічних наук, доцентом Ляшук Анною Миколаївною.

Студенти природничо-географічного факультету спеціальності "Географія" разом із викладачами долучилися позаконкурсно до змагань зі спортивного орієнтування, яке відбулося нещодавно в на околицях м.Кропивницького.