Подія дня – творча зустріч керівників еколого-натуралістичних гуртків із науковцями-викладачами, магістрантами і студентами природничо-географічного факультету ЦДПУ імені Володимира Винниченка. Які «точки дотику» на сьогодні є у профільної вищої та позашкільної освіти? Чи потрібна нам творчо-професійна комунікація?

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка запрошує Вас взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції: "Стратегії інноваційного розвитку природничих дисциплін: досвід, проблеми та перспективи", яка відбудеться 21 березня 2019 року. До участі запрошуються працівники вищих навчальних закладів, вчителі, аспіранти та здобувачі, магістранти, інші практичні фахівці та всі зацікавлені особи.

Детальніше в інформаційному листі.

Студенти першого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Природничі науки) 06 грудня 2018 року відвідали відділприродиКіровоградського обласного краєзнавчого музею.

Студенти захопливо слухали розповідь екскурсовода. Він розповідав про унікальні місця Кіровоградщини, що вражають масштабами і красою. Одні з них оповиті таємничими легендами, які історики досі намагаються розгадати, в інших можна відновити сили або просто зробити гарні фото напам’ять.

8 листопада 2018 року відбулася конференція студентів-біологів з навчально-польових практик. Доповідачами були студенти з різних курсів. Вони ділилися досвідом та враженнями від практик.

Ухнят Катерина та Романова Василина розповіли про ґрунти  у зоні міста Кропивницького та методики дослідження ґрунтів; про Кіровоградський кар’єр, про завод «Ельворті». Їхня практика тільки розпочалася, тому будемо очікувати нових вражень. Керівник практики – доктор  іс.н., доцент Дефорж Г.В.

13 листопада 2018 р. в приміщенні ПГФ відбулася Звітна конференція з польових практик студентів-географів, на якій були підведені підсумки сезону навчальних практик 2017-2018 навчального року.

Як не може бути хіміка без лабораторії та реактивів, біолога без гербарію і мікроскопа, так не може бути і географа без подорожі, карти і компаса,  намету і вечірнього багаття.