За ініціативи декана факультету іноземних мов професора Білоуса О.М. та підтримки Австрійської служби академічних обмінів  (OEAD) у Львові в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті ім. В. Винниченка було прочитано цикл лекцій на тему "Видатні жінки Австрійської Республіки" (KREATIVE FRAUEN ÖSTERREICHS). Студенти мали змогу познайомитися і відкрити для себе цікаві факти з історії,  політики, культури, літератури Австрії через призму діяльності видатних жінок цієї країни.

Інформацію надано факультетом іноземних мов, Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків

20 листопада 2020 року у режимі Zoom-конференції відбулося урочисте підписання угоди про співпрацю між Центральноукраїнським державним педагогічним університетом імені Володимира Винниченка та Гете-Інститутом (Goethe-Institut Ukraine) за участі Фабіана Мюльталера, директора Goethe-Institut в Україні, Сабіне Ротберг, референтки Центрального офісу Goethe-Institut у Мюнхені, доктора Катаріни Бук, керівниці мовного відділу Goethe-Institut в Україні, Крістіане Больте-Костаб’єй, керівниці робочої групи DLL-університетів, Світлани Балашової, координаторки проєктів   Goethe-Institut в Україні, в.о. ректора ЦДПУ ім.В.Винниченка, доктора філологічних наук, професора Олега Семенюка, проректора з наукової роботи ЦДПУ ім.В.Винниченка,  доктора філологічних наук, професора Сергія Михиди, членів координаційного комітету, сертифікованих тьюторів - завідувачки кафедри німецької мови та методики її викладання, кандидата філологічних наук, доцента Ірини Пянковської, кандидата філологічних наук Тетяни Таранухи та начальника відділу міжнародних зв’язків ЦДПУ, кандидата педагогічних наук Алли Степаненко

Інформацію надано факультетом іноземних мов

Спілка Англійської Мови та Американський Дім в Україні оголошують про початок Всеукраїнського конкурсу з ораторського мистецтва. Конкурс триватиме з листопада 2020 року по березень 2021 року. Конкурс проводиться англійською мовою.

Зазвичай у розпал літа в аудиторіях факультету неминуче сходить нанівець студентський гамір і розчиняється в тиші коридорів професорсько-викладацький склад. Лиш де-не-де спокійно проходить хтось із чергових по деканату або техперсоналу. А тому майже кожен день народження незмінного очільника інмов протягом останніх 22 років проходить у невластивій для цієї людини атмосфері тиші, спокою та мовчанки. Не властиво для неї й інше — бути відсутнім на роботі. Так-так, навіть у пору свого дня народження і відпустки.

Але давайте про все по порядку.