Кіровоградська обласна державна адміністрація оголошує Конкурс на здобуття обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області

Обласна премія молодим науковцям Кіровоградської області призначається молодим науковцям Кіровоградської області віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях, підприємствах Кіровоградської області, мають науковий ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного та / або культурного розвитку Кіровоградщини.

Інформацію надано радою молодих науковців

18 лютого 2019 р. відбулось засідання Ради молодих вчених ЦДПУ.

На засіданні розглянули здобутки молодих науковців за 2018 р. та перспективний план роботи на 2019 р.

Інформацію надано радою молодих науковців

У грудні 2018 року Міністерство освіти і науки України затвердило тематику наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок МОНУ на 2019-2021 роки (наказ № 1466 від 28.12.2018)

Шановні колеги, 18 лютого 2019 року (понеділок) о 14.00 відбудуться засідання ради молодих вчених Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Засідання відбудеться в ауд. 313 а (5-поверховий корпус).

Інформацію надано радою молодих науковців

Вперше у м. Кропивницькому відбувся відбірковий турнір FIRST LEGO League. Це масштабна подія у сфері освіти, науки і техніки, яка 09 лютого 2019 року зібрала в одному місті найбільш талановитих, творчих, ерудованих дітей віком від 9 до 16 років. Вони демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування та інженерії. Основним слоганом заходу був «Вперед на орбіту!».

Інформацію надано радою молодих науковців