Маємо запрошення від наших партнерів, Поморської Академії в Слупську (Польща) взяти участь у лекції, яку прочитає професор Ігор Христофоров. Ігор Христофоров є професором Принстонського університету на кафедрі історії. Темою доповіді є: "Російська Імперія та реформи 1860»

Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків

Поморська Академія (м. Слупськ, Польща), яка є партнером ЦДПУ вм. В.Винниченка, та її Центр вивчення іноземних мов запрошує студентів на додатковий безкоштовний курс польської мови. Уся інформація розміщена у додатку.

Додаток 1

Додаток 2

 

Відділ міжнародних зв'язків ЦДПУ ім. В.Винниченка запрошує студентів та викладачів на он-лайн зустріч з експертами EducationUSA  на тему "Освітні можливості для українців у США". Зустріч відбудеться 30 квітня (п’ятниця) о 15.00 на платформі ZOOM за посиланням:

Партнер ЦДПУ ім. В.Винниченка Померанський Університет в м. Слупськ (Pomeranian University in Słupsk) запрошує взяти участь у онлайн заході, програмі “Лекції А+”.

За програмою передбачається ряд лекцій. Перша лекція відбудеться 8 квітня 2021 року, о 17.00 год.  (за місцевим часом GMT+2). Захід буде доступний через Zoom и буде транслюватися на YouTube каналі https://www.youtube.com/watch?v=PBtiFpn2t7M

Додатково існує сторінка Facebook, пов'язана з цим заходом: https://www.facebook.com/events/262848922051954

Першим гостем програми стане професор Гарвардского університету Сергій Плохой (директор Гарвардского українського дослідницького институту). Він виступить з лекцією під назвою "Чорнобиль: повернення до найстрашнішої ядерної катастрофи в світі 35 років потому".

Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків

Запрошуються ЗВО до участі в програмі університетських обмінів «САМ Україна». Це як Erasmus+, тільки в межах України — між університетами з різних областей.