19 березня в читальному залі для науковців бібліотеки ЦДПУ ім. В.Винниченка відбувся науково-практичний семінар "Актуальні проблеми правової освіти". До уваги вчителів історії, правознавства та громадянської освіти міста та області бібліотекарі презентували розгорнуту книжкову виставку 'Правова освіта в Україні'. Матеріали експозиції висвітлюють актуальні питання з правого виховання та правової освіти.

 

До Міжнародного дня щастя універсальний читальний зал пропонує переглянути виставку «У пошуках формули щастя»,  виведення якої  є класичною філософською проблемою. Протягом життя ми не раз змінювали свої мрії. Однак усі ми мріємо бути просто щасливими. І дуже часто трапляється так, що у своїх невдачах, розчаруваннях, помилках ми звинувачуємо оточення або обставини, але тільки не себе, забуваючи про те, що наше щастя лише в наших руках. Про це нагадує  притча. 

 

Кожна людина прагне щастя, в кожного воно своє. Щорічно – 20 березня – ООН доповідає про найщасливішу країну світу. До Вашої уваги віртуальна виставка до Міжнародного дня щастя, з якої Ви дізнаєтесь, в якій країні живуть найщасливіші люди, що є щастям для Вас та як стати ще щасливішим. Бажаєте дізнатися, що робить саме Вас щасливою, пропонуємо пройти невеликий тест.

Перейти до перегляду виставку. Приємного перегляду! 

 

З 19 березня у рамках проведення ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції “Мови і світ: дослідження та викладання” в читальному залі філологічних наук до уваги учасників конференції та всіх бажаючих презентується тематична книжкова виставка. Експозиція містить зібрання художніх перекладів та науково-практичні документи й висвітлює один з аспектів шевченкознавства – перекладання творів Т. Г. Шевченка.

 

До звітної наукової конференції, яка проходила в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, бібліотекарі разом із співробітниками наукового відділу підготували розгорнуту книжкову виставку «Невмируще джерело педагогічної мудрості». Матеріали експозиції висвітлюють творчий доробок викладачів вишу за 2018 рік.