img 2

new fasad FFVФізична культура сьогодні є визначальним чинником суспільного життя світової спільноти, важливим елементом освіти, виховання, охорони здоров’я, військової справи, професійно-прикладної підготовки, соціальної сфери, політики, економіки та мистецтва. Тому факультет фізичного виховання є одним з найцікавіших і найпрестижніших факультетів нашого вишу. Факультет фізичного виховання як структурний підрозділ Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка є навчально-методичним і науковим центром підготовки висококваліфікованих освітніх кадрів - вчителів фізичної культури, тренерів з видів спорту.

new fasad FFV

Науковий потенціал факультету фізичного виховання дозволяє органічно поєднувати найкращі досягнення підготовки спеціалістів у галузі спортивно-масової та туристичної роботи, професійного і олімпійського спорту, керівників всіх напрямків фізкультурно-оздоровчого та спортивно-масового руху.

f3

Факультет розміщений в окремому навчальному корпусі. У його розпорядженні – 15 аудиторій: чотири лекційних, кабінети анатомії, фізіології людини, гігієни, фізичної реабілітації, біохімії, іноземних мов, історії фізичної культури, методичний кабінет, наукова лабораторія, бібліотека, 4 спортивних зали (зал спортивних ігор, спортивної гімнастики, зал музично-ритмічного виховання та тренажерний зал), кабінет технічних засобів навчання, спортивне ядро з футбольним полем і легкоатлетичними секторами та нестандартним обладнанням, майданчик для спортивних ігор та інше. Поряд з навчальним корпусом факультету розташовані гімнастичний манеж, спортивний зал та атлетичний центр, які використовуються для проведення занять і тренувань з різних видів спорту.

Декан факультету, професор,
кандидат педагогічних наук, заслужений працівник фізичної культури і спорту України
Турчак Анатолій Леонідович

Турчак 1


Заступник декана з навчально-методичної роботи,
кандидат педагогічних наук, доцент
Маркова Олена Віталіївна 
Маркова О


Заступник декана з виховної, профорієнтаційної та соціальної роботи
Радіонова Олена Леонідівна

radionova


Диспетчер деканату
Мартишевська Вікторія Вікторівна 

martishevska

Наукову, методичну, навчально-тренувальну та спортивно-масову роботу зі студентами здійснюють три кафедри: теорії і методики фізичного виховання (в.о. завідувача – кандидат педагогічних наук, доцент Шевченко О.В.), теорії та методики олімпійського і професійного спорту (в.о. завідувача – кандидат педагогічних наук, доцент Бабаліч В.А.), фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи(завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Собко С.Г.).

img 1
 
img 3