img 2

new fasad FFVФізична культура сьогодні є визначальним чинником суспільного життя світової спільноти, важливим елементом освіти, виховання, охорони здоров’я, військової справи, професійно-прикладної підготовки, соціальної сфери, політики, економіки та мистецтва. Тому факультет фізичного виховання є одним з найцікавіших і найпрестижніших факультетів нашого вишу. Факультет фізичного виховання як структурний підрозділ Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка є навчально-методичним і науковим центром підготовки висококваліфікованих освітніх кадрів - вчителів фізичної культури, тренерів з видів спорту, фізичних реабілітологів.

Науковий потенціал факультету фізичного виховання дозволяє органічно поєднувати найкращі досягнення підготовки спеціалістів у галузі спортивно-масової та туристичної роботи, професійного і олімпійського спорту, фізичної реабілітації, керівників всіх напрямків фізкультурно-оздоровчого та спортивно-масового руху.

Факультет розміщений в окремому навчальному корпусі. У його розпорядженні – 15 аудиторій: чотири лекційних, кабінети анатомії, фізіології людини, гігієни, фізичної реабілітації, біохімії, іноземних мов, історії фізичної культури, методичний кабінет, наукова лабораторія, бібліотека, 4 спортивних зали (зал спортивних ігор, спортивної гімнастики, зал музично-ритмічного виховання та тренажерний зал), кабінет технічних засобів навчання, спортивне ядро з футбольним полем і легкоатлетичними секторами та нестандартним обладнанням, майданчик для спортивних ігор та інше. Поряд з навчальним корпусом факультету розташовані басейн, гімнастичний манеж, спортивний зал та атлетичний центр, які використовуються для проведення занять і тренувань з різних видів спорту.

Колектив професорсько-викладацького складу очолює професор,
кандидат педагогічних наук Турчак Анатолій Леонідович.

Турчак 1

 


 Маркова О

Заступник декана з навчально-методичної, виховної і профорієнтаційної роботи,
доцент Маркова Олена Віталіївна 

 

 


Диспетчер деканату
Мартишевська Вікторія Вікторівна


Наукову, методичну, навчально-тренувальну та спортивно-масову роботу зі студентами здійснюють три кафедри: теорії і методики фізичного виховання (завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Шевченко О.В.), теорії та методики олімпійського і професійного спорту (в.о. завідувача – кандидат педагогічних наук, доцент Бабаліч В.А.), фізичного виховання і рекреаційно-оздоровчої роботи(завідувач – кандидат педагогічних наук, доцент Собко С.Г.).

img 1
 
img 3