23 травня 2023 року на конференції «Наука в університеті: досягнення, проблеми, перспективи розвитку», яка відбулася в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка, проректор з науки, професор Лілія Клочек висвітлила особливості реалізації робочою групою університету програми проєкту Європейського інструменту сусідства (Еrasmus+: КА2 СВНЕ) «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» (UTTERLY).

Учасники проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне 21 лютого 2023 року на семінарі Міждисциплінарного наукового центру прикладних досліджень прозвітували про хід виконання проєкту протягом 9-місячного періоду.

У межах виконання програми проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання» (UTTERLY) у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка створено Центр досконалості викладання, діяльність якого унормована Положенням Про Центр досконалості викладання Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.

Член робочої групи, яка реалізує виконання Центральноукраїнським державним університетом імені Володимира Винниченка програмних завдань проєкту «UTTERLY», доцент кафедри германських мов, зарубіжної літератури та методики їхнього навчання Степаненко А.-А. В. взяла участь у ряді заходів, що проходили в Байройтському університеті (Німеччина).