Підсумовуючи результати роботи міжнародного проєкту University Teachers’ Certification Centres: Innovative Approach to Promotion Teaching Excellence (UTTERLY) у 2021 – 2022 навчальному році, зазначимо основні етапи, котрі ведуть нашу команду до основної мети – створення Центру сертифікації викладачів та підвищення якості вищої освіти в Україні.

05 січня 2022 року в ЦДПУ ім. В. Винниченка відбувся методичний семінар у гібридному форматі (онлайн та офлайн) в рамках проекту ERASMUS+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» на тему «Вдосконалення викладання: стратегія та модель», який провели к.пед.н., доцентка кафедри германських мов та методики їхнього навчання Степаненко А.В. та к.псих.н., ст.викладачка кафедри психології Близнюкова О.М.

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у методичному семінарі!

5 січня 2022 року о 14.15 в аудиторії 20 корпусу №1 ЦДПУ ім. В.Винниченка у гібридному форматі (онлайн та офлайн) відбудеться методичний семінар  в рамках проєкту ERASMUS+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» на тему «Вдосконалення викладання: стратегія та модель». Онлайн підключення здійснюватиметься на платформі Google Meet, обов’язкова реєстрація учасників за посиланням (вхід з корпоративної пошти!). Після реєстрації учасники отримують посилання для підключення.

Доповідачі: доцентка кафедри германських мов та методик їхнього навчання Степаненко А.В., старша викладачка кафедри психології Близнюкова О.М.

Кінцевий термін реєстрації - 03 січня 2022 року.

21 грудня 2021 року відбулося засідання робочої групи міжнародного проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)», на якому обговорили результати тренінгу своїх колег – доцентки кафедри германських мов та методик їхнього навчання Степаненко А.В. та ст.викладач кафедри психології Близнюкової О.М., а також підвели підсумки першого етапу проєкту та окреслили перспективи подальшої роботи своєї команди.