Відповідно до угоди підписаної між ЦДПУ імені Володимира Винниченка та LEGO Foundation на факультеті педагогіки та психології 29 червня відбувся тренінг для викладачів із підготовки здобувачів вищої освіти (бакалаврів) галузі знань 01Освіта/Педагогіка спеціальності: 012 Дошкільна освіта, 013 Початкова освіта щодо використання ігрових та діяльнісних методів навчання у майбутній професійній діяльності. Під час активності викладачі були залучені до командної співпраці, переглядали відео матеріали, які є новими у науці та практиці, рефлексували й дійшли висновків про зміну тенденцій впливу на підготовку майбутнього педагога у сфері дошкільної та початкової освіти.

28 травня 2021 року у дистанційному форматі відбувся вебінар «Особлива дитина в центрі уваги» за участі студентів факультету педагогіки та психології, тифлопедагогів сднз № 46 «Краплинка» (м. Кропивницький) та фахівців Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей імені Т. Шевченка.

17 лютого 2021 р. у межах навчального курсу «Новий український підручник. Методи та інструментарій оцінювання якості навчальної літератури для Нової української школи» у перший день Онлайн-толоки #1/2021 – «Автономізація і гейміфікація в освіті для розвитку громадянської і комунікаційної компетентностей» за сприяння EdСamp Ukraine відбулося чергове тренінгові навчання щодо підготовки експертів/-ок з метою підвищення якості оцінювання освітніх матеріалів, зокрема підручників, у співпраці з міжурядовим проєктом «Фінська підтримка реформи української школи».

План спільної роботи НВО ліцей-школа-дошкільний навчальний заклад "Вікторія-П" та кафедри методик дошкільної та початкової освіти ЦДПУ імені Володимира Винниченка на 2020-2021 н.р.

 

Результат співпраці з НВО ліцей – школа – дошкільний навчальний заклад «Вікторія – П»:

  1. Створення навчально – методичних комплектів з трудового навчання для 1 – 4 класів (Котелянець Н.В., Агєєва О.В.)

  1. Створення навчально – методичних комплектів з інтегрованого курсу «Я досліджую світ» (КотелянецьН.В., Агєєва О.В., Вдовенко В.В.)

Я досліджую світ 1 клас

Я досліджую світ 2 клас

Я досліджую світ 3 клас

  1. Розробка та апробація навчальної програми концентру Хендмейд з курсу «Арттехнології» освітньої сиситеми А.Д. Цимбалару «Світ чекає крилатих» (за сприяння Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України), розробка альбомів - посібників та методичних рекомендацій для 2,3,4 класів

Презентація 1

Презентація 2

Презентація 3

  1. Апробація результатів дисертаційного дослідження Котелянець Н.В. «Методична система трудового навчання учнів початкової школи».

  1. Розробка альбомів з художньої праці для дітей старшої та середньої групи (Котелянець Ю.С., Агєєва О.В.)