От уже який рік над Центральноукраїнським державним педагогічним університетом імені Володимира Винниченка віє вітер із Полтавщини. Інколи це веселий і безтурботний легіт, що жене студентську хвилю коридорами семиповерхового корпусу по вулиці Шевченка. Інколи це справжня буря, що стрясає шибки у вікнах і гнівно грюкає дверима в аудиторіях. Але в будь-якому разі цей вітер — це синонім життя, що вирує понад тридцять п’ять років на факультеті іноземних мов. І ім’я цього вітру — Олександр Білоус.

Інформацію надано факультетом іноземних мов
 

2019-2020 навчальний рік завершився. Для студентів молодших курсів — це черговий етап в опануванні професії. Для випускників, 933 бакалаврів і 156 магістрів — це завершення тривалого і плідного етапу, який водночас є стартом у самостійне доросле життя.

Щороку випускний — це пафосне дійство, яке проходить на сцені обласної філармонії. Цьогоріч — доброзичливе камерне відео з теплими побажаннями.

Ректорат, професорсько-викладацький склад Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка щиро вітає випускників 2020 року зі здобуттям омріяної професії! Щастя і долі вам!

 

ДО УВАГИ
здобувачів вищої освіти і працівників Університету

З метою запобігання поширенню коронавірусу, на виконання постанов Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» і від 17 червня 2020 р. № 500 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 липня 2020 р.

 

3 result

Інформацію надано профкомом студентів
 

1 result

2 result

Інформацію надано профкомом студентів
 

2n

Інформацію надано профкомом студентів
 

1n

Інформацію надано профкомом студентів
 

В умовах карантину написання заяв на поселення відбуватиметься в електронній формі.

Якщо ти бажаєш проживати в гуртожитках ЦДПУ — перейди за посиланням та уважно заповни Google форму: https://cutt.ly/syDpTDM

Інформацію надано профкомом студентів
 

Відповідаючи на вимоги часу та враховуючи проблему відсутності кваліфікаційних кадрів для проведення ефективної позашкільної роботи, кафедра педагогіки та менеджменту освіти Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка вперше оголошує набір на освітньо-професійну програму підготовки магістрів за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки (Позашкільна освіта) з присвоєнням кваліфікації «Магістр з освітніх, педагогічних наук, організатор позашкільної освіти, керівник закладу позашкільної освіти».

 

День відкритих дверей
у Центральноукраїнському державному педагогічному
університеті імені Володимира Винниченка онлайн

Якщо ти стоїш перед проблемою вибору закладу вищої освіти для вступу у 2020 році — зазирни  на сайт ЦДПУ ім.В.Винниченка.
29 травня 2020 року з 10:00 до 14:00 ми проводимо День відкритих дверей онлайн. Ти зможеш познайомитись з університетом та поставити запитання особисто ректору, проректорам, деканам факультетів, студентам, які навчаються.
До зустрічі!

   

Щиро вітаємо Вас зі святом інтелекту, відкриттів і впровадження новацій, які вивищують пріоритет духу!

Кожен із Вас – основа-основ і запорука існування університету, його зростання й належного місця серед закладів вищої освіти України!

Бажаємо нових звершень, які реалізуються в проєктах, без яких Ви не уявляєте своє буття: статей, монографій, посібників, патентів; які продовжуються у ваших учнях.

Добра і здоров'я Вам і Вашим родинам!