7 липня портал Osvita.ua оприлюднив ТОП-10 кращих педагогічних вищих навчальних закладів країни, в якому Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка посів 6 сходинку.

 

 

Увага!

З 1 липня 2019 року оплата за проживання
в гуртожитках ЦДПУ ім. В.Винниченка становить:

 

У минулому семестрі декан факультету іноземних мов Олександр Білоус запропонував студентам факультету рівня  магістр взяти участь у програмі стажування в Німеччині. Завдяки цій програмі ми мали можливість опрацювати іншомовні теоретичні джерела для наших магістерських робіт та відчути на собі як це – бути частиною європейського суспільства.

Інформацію надано факультетом іноземних мов
 

27 червня 2019 року став останнім офіційним навчальним днем для майже 700 випускників-бакалаврів денної та заочної форм навчання, хоча ще напередодні багато хто складав завершальні державні іспити чи захищав кваліфікаційні роботи.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"
 

До участі у конкурсі запрошуються студенти всіх курсів та всіх факультетів денної або заочної, державної та контрактної форм навчання.

Всеукраїнський конкурс «Розумним бути модно» організовується міжнародною корпорацією «Open Media Group» за підтримки партнерів:

 

Провести тиждень у Лондоні – це мрія кожної людини. Особливо, якщо цей тиждень повний пригод. 

Інформацію надано факультетом іноземних мов
 

Зверніть увагу!

Усі студенти денної та заочної комерційної форми навчання за постановою Кабінету Міністрів України №673  від 29 серпня 2018 року мають право отримати кредит на навчання за пільговими умовами!

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"
 

Кров — це найдорогоцінніше, що одна людина може подарувати іншій, адже за статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Проте існує лише кілька десятків країн, де донорська кров забезпечує 100% потреби, необхідної для населення. В Україні показники донорства крові, на жаль, невисокі.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"
 

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу дизайнерів «Мода без кордонів» Тетяну Босу та Ірину Кудревич, магістранток спеціальності Трудове навчання та технології, які навчаються на фізико-математичному факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано фізико-математичним факультетом
 

19-20 квітня 2019 року, на базі Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України (відділу історії філософії України), а також Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка (кафедри філософії та політології та кафедри історії України), відбувся Міждисциплінарний Всеукраїнський «Круглий стіл» «Дмитро Чижевський – філософ, славіст, мислитель», присвячений 125-річчю з дня народження вченого.

 

У 2018-2019 навчальному році на базі факультету історії та права проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності ”Історія та археологія”. До галузевої конкурсної комісії надійшло 104 роботи з 54 закладів вищої освіти України. 11 квітня відбулася підсумкова науково-практична конференція конкурсу, в якій брали участь 25 студентів з двадцяти ЗВО.

Інформацію надано науковим відділом
 

Говорять, що час стирає біль. Але наслідки Чорнобильської аварії ми будемо відчувати щонайменше кілька сотень років. В нашій пам’яті назавжди закарбувалося 26 квітня 1986 року, як день перестороги щодо відповідального використання мирного атому, День скорботи за жертвами Чорнобильської трагедії.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"