У міжнародному проєкті, організованому університетом імені Масарика, м. Брно, Чехія, беруть участь 20 закладів вищої освіти України. Він має на меті обмін досвідом щодо трендів та перспектив вищої освіти у Європі, акредитації різноманітних навчальних програм, підвищення освітньої мобільності, диджиталізації освіти, створення та успішної реалізації міжнародних проєктів, використання нових технологій та підходів до підготовки майбутніх педагогів. Окремий блок проєкту присвячений розвитку дистанційної освіти та якісного і ефективного навчання в умовах COVID-19.

 

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної інфекції CОVID-19, з метою зменшення соціальних контактів та стримання розповсюдження коронавіруса SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», листа МОН України «Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час епідемічної небезпеки» від 21.10.2021 №1/9-558 та з метою якісного виконання освітніх програм та навчальних планів спеціальностей ЦДПУ імені В. Винниченка з 25 жовтня 2021 року здійснює освітній процес за дистанційними технологіями навчання (наказ ректора від 22.10.2021 №159-ун).

 

Сьогодні, 14 жовтня, українці відзначають День козацтва та свято Покрови Пречистої Богородиці, споконвічної заступниці та покровительки нашого народу.

У 2014 році цей день набув ще одного значення і за вісім років став одним із найважливіших державних свят на честь наших нескорених воїнів — героїв та героїнь, які боронять рідну землю, відстоюють незалежність та територіальну цілісність України.

   

Щороку в кінці вересня – на початку жовтня студенти Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, що навчаються на комерційній формі навчання, отримують можливість перейти на місця, що фінансуються за кошти державного бюджету.

 

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції CОVID-19 та якісного виконання освітніх програм та навчальних планів спеціальностей, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» сесія для здобувачів вищої освіти заочної форми навчання відбудеться в режимі дистанційного навчання із залученням електронних ресурсів Google Classroom, відповідно до наказу ректора від 05 жовтня 2021 року № 148.

   

30 вересня 2021 року у залі Кропивницького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Кропивницького відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Представники Кіровоградської обласної державної адміністрації та Департаменту освіти і науки ОДА вручили дипломи та подяки кращим вчителям та викладачам області, зокрема нагороди отримали і наші колеги – працівники Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка:

 

З 29 вересня до 2 жовтня 2021 року у Кропивницькому проходитиме ІХ Міжнародна агропромислова виставка «АGROEXPO».

 

З 30 вересня 2021 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відновлюється очна форма навчання, відповідно до наказу ректора від 28 вересня 2021 року №143/3-ун.

 

20-23 вересня 2021 року на базі Вроцлавської політехніки (Вроцлавський технічний університет) відбулася робоча зустріч партнерів проєкту UTTERLY «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання». У зустрічі взяли участь представники Вроцлавського технічного університету (Польща), університету Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (Франція), Байройтського університету (Німеччина) та представники українських університетів, з-поміж яких: Інститут вищої освіти Національної академіі педагогічних наук України, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка, університет Григорія Сковороди в Переяславі, Луцький національний технічний університет, а також Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано відділом міжнародних зв'язків
 

25-26 вересня 2021 р. на спортивній базі Сумського державного університету відбулись змагання Всеукраїнського турніру з гімнастики художньої. В змаганнях брали участь 250 представниць з різних регіонів України. До складу команди Кіровоградської області увійшли студентки факультету фізичного виховання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Наші студентки були найкращими за програмою майстрів спорту України.