Незабаром завершення семестру. Сесія – час підбиття підсумків для кожного, хто докладав зусиль протягом семестру. Серед них і слухачі безкоштовних курсів з вивчення української мови.

Нещодавно відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам, які успішно пройшли інтенсивний курс тривалістю один місяць під керівництвом кандидата філологічних наук, доцента Ольги Кирилюк.

 

25 травня 2023 року в Австрійській фаховій бібліотеці імені Бернгарда Штільфріда, яка знаходиться в будівлі бібліотеки Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, відбулася завершальна лекція на тему: «Пауль Целан: українсько-австрійський майстер слова» з циклу відкритих лекцій «Література та культура Австрії».

 

26 травня 2023 року у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбулося перше в його історії засідання Наглядової ради університету, створеної за наказом Міністерства освіти і науки України №445 від 17.04.2023 року.

 

У середу, 7 червня, о 13:30 в Меморіальному музеї Марка Кропивницького відбудеться публічне читання п'єси Миколи Барабулі "Золота лавка" акторами Муніципального театру сатири. Режисер-постановник – Роман Бутовський. Запрошуємо усіх поціновувачів театру. 

 

За сприяння Державної служби зайнятості вступники окремих категорій, які планують здобути ступінь бакалавра або магістра на основі раніше здобутого ступеня вищої освіти, можуть одноразово отримати Ваучер на підготовку або перепідготовку за іншою спеціальністю, спеціалізацією або на вищому рівні освіти.

 

25 травня 2023 року на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка пройшов тренінг "Працевлаштування в період воєнного стану: правові аспекти, стратегії пошуку роботи, кар'єрне зростання".

 

Доцент кафедри педагогіки і спеціальної освіти, кандидат педагогічних наук Інна Петрівна Краснощок отримала високу нагороду від Міністерства освіти і науки України - нагрудний знак "Василь Сухомлинський".
Вітаємо колегу та бажаємо нових звершень та перемог!

 

Основою процвітання держави є наука – джерело технічного і соціально-культурного прогресу,  всебічного розвитку людських здібностей і можливостей. Досягнення науки в Україні значною мірою визначають її місце у світовій спільноті  та окреслюють перспективи поступального руху суспільства до вершин цивілізації та людяності.

Вчені у своїй діяльності орієнтуються на нове та прогресивне, дбають про вирішення проблем духовного й практичного освоєння дійсності, здійснюють творчий пошук, сприяють розкриттю науково-технічного потенціалу країни.

Зі святом, шановні колеги! Творчої наснаги, професійних успіхів, наукових звершень!

Ректорат

   

У співпраці з нашими партнерами, Кіровоградською обласною організацією товариства Червоного хреста України, поповнена матеріальна база гуртожитків університету.
Ми отримали 200 комплектів постільної білизни.
Дякуємо за допомогу і підтримку!

 

Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у конференції
Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка
«Наука в університеті: досягнення, проблеми та перспективи розвитку».

Конференція відбудеться 23 травня 2023 року о 13:00 в 214 аудиторії 7-ми поверхового корпусу: м. Кропивницький, вул. Шевченка, 1.

 

5 травня 2023 року в бібліотеці імені Бернгарда Штільфріда, яка знаходиться в бібліотеці Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка, відбулася третя відкрита лекція із циклу «Література та культура Австрії», присвячена видатним особистостям Австрії.