Сьогодні, 14 жовтня, ми відзначаємо День козацтва та свято Покрови Пречистої Богородиці, споконвічної заступниці та покровительки українців.

   

8–9 жовтня 2020 року в Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбулася П’ята міжнародна наукова конференція «ТВОРЧА СПАДЩИНА ВОЛОДИМИРА ВИННИЧЕНКА НА ТЛІ ХХ СТОЛІТТЯ», приурочена 140-ій річниці від дня народження визначного митця і політика.

Інформацію надано науковим відділом
 

З нагоди Дня працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм Указом Президента України №416/2020 від 30 вересня 2020 року проректорові Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктору філологічних наук, професорові МИХИДІ Сергію Павловичу присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ».

 

Вітаємо студента першого курсу мистецького факультету хореографічного відділення Чорнія Дмитра та його партнерку із зайнятим другим місцем на Національному Чемпіонаті України  з танцювального спорту, який проходить 02–04 жовтня 2020року у м. Києві!

Інформацію надано мистецьким факультетом
   

За досягнення високих результатів у підвищенні ефективності та якості навчальної, методичної, науково-дослідної, виховної роботи та з нагоди Дня працівника освіти нагороджено співробітників ЦДПУ ім. В. Винниченка:

     

22 вересня 2020 року на університетській площі відбулося урочисте святкування початку нового навчального року в «Університеті третього віку «Натхнення», що вже 4-ий рік працює на базі ЦДПУ.