Її внесок у розвиток факультету іноземних мов складно переоцінити. Завдяки їй було створено Спілку англійської мови. Вона стояла біля витоків та сприяла розвитку кількох кафедр факультету іноземних мов. Колеги цінували її за тонкий розум, невичерпну енергію, цілеспрямованість та чесність. Студенти обожнювали за високий професіоналізм, почуття гумору, доброту, щирість і називали «Королева Марго».  

Пропонуємо до вашої уваги розповідь Надії Вікторівни Іваненко про кандидата філологічних наук, доцента кафедри перекладу, прикладної та загальної лінгвістики Маргариту Іванівну Данілко.

 

Ректор ЦДПУ ім. В. Винниченка професор Євген Соболь презентує перші кроки на чолі університету, роз’яснює свою стратегію та бачення розвитку навчального закладу, розповідає про особливості вступної кампанії 2021 року.

 

Починаючи з 19 липня 2021 року, у межах співпраці Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка з Національною комісією зі стандартів державної мови, на базі університету проводиться іспит на визначення рівня володіння державною мовою для державних службовців.

 

«Студент, і доцент, і професор – всі разом науку творять. Глибинні життєві процеси вивчає мій рідний фізмат…» – це слова з гімну фізико-математичного факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Автор слів гімну Борис Леонтійович Дратвер був ровесником нашого навчального закладу та присвятив йому 54 роки своєї самовідданої праці.
Читайте матеріал Наталі Пасічник про свого легендарного колегу, учителя та наставника – Бориса Леонтійовича Дратвера

 

Ректором Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В.Винниченка призначено доктора юридичних наук, професора Євгена Юрійовича Соболя. Наказ щодо призначення на підставі висновків комісії з виборів ректора ЦДПУ ім. В.Винниченка міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет підписав 14 липня 2021 року.

Каденція Євгена Юрійовича на посаді ректора починається 16 липня 2021 року і триватиме 5 років. 

 

Вчитель, директор школи, керівник наукової школи, завідувач кафедри, проректор з навчальної роботи, чоловік і батько - у кожній з цих іпостасей Віталій Лукич Омеляненко був самодостатнім та незамінним. Педагог, Вчений і Людина, без якого важко уявити становлення факультету педагогіки та психології ЦДПУ ім. В.Винниченка. 
Читайте розповідь С.В. Омеляненко та Н.М. Андросової про Віталія Лукича Омеляненка.

 

1 липня відбулася робоча зустріч з партнерами по проекту ERASMUS+ , в якому ЦДПУ ім. В.Винниченка бере участь серед інших 14 учасників. Активна робота не припинятиметься і влітку. На зустрічі було окреслено подальші кроки, обговорено питання реалізації проекту та інструкції по його практичному впровадженню.

 

1 липня 2021 року Олександрійський педагогічний фаховий коледж ім. Василя Сухомлинського святкував ювілей – 110 років від дня свого заснування.
З цієї нагоди до коледжу з’їхалися випускники різних років, партнери та друзі закладу з усієї України. Серед них були і представники Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка.

 

Тарас Іванович Бабак  - "триразовий" декан історичного факультету - у 1981-1983, 1988-1994 та 1996-2002 роках.
Він стояв біля витоків відділення правознавства, зробив величезний внесок у становлення Юридичної клініки ЦДПУ ім. В.Винниченка. За його участі та під його керівництвом на факультеті історії та права започатковані демократичні та студентоцентричні традиції, що живуть і до сьогодні.
Прекрасний менеджер, мудрий наставник, уважний колега - він став справжньою легендою факультету, студенти та викладачі якого з любов'ю називали його "наш Тарас".
Читайте про Тараса Бабака у матеріалі Світлани Поляруш

 

30 червня 2021 року на університетській площі біля пам’ятника Володимиру Винниченку відбулася урочиста церемонія вручення «червоних» дипломів про вищу освіту кращим випускникам факультетів університету ОКР «бакалавр» та «магістр».

 

Вийшла друком двомовна монографія “Педагогіка свободи в парадигмальному просторі сучасної освіти і виховання” / “Pedagogy of freedom in the paradigmal space of modern education and upbringing” авторок Растригіної Алли Миколаївни, доктора педагогічних наук, професора кафедри музичного мистецтва і методики музичного виховання та Іваненко Надії Вікторівни, кандидата філологічних наук, доцента кафедри англійської мови та методики її викладання.

 

З нагоди святкування Дня Конституції України в.о. ректора професор Євген Соболь взяв участь у традиційних святкових урочистостях біля пам’ятника Володимиру Винниченку на університетській площі.