Постав запитання Ректору!
У наступний четвер, 2 червня, о 14:00 відбудеться онлайн-зустріч Ректора ЦДПУ імені Володимира Винниченка, професора Соболя Євгена Юрійовича зі студентами.
Запрошуємо поставити актуальні питання за допомогою ґуґл-форми https://forms.gle/TxqiKqFJhgdpSe8i8.
Заповнити форму можна до 31 травня 13:00
Також запрошуємо на зустріч усіх охочих студентів. Запитання можна буде поставити і під час онлайн-спілкування https://meet.google.com/okz-shbo-wvx

 

Сьогодні, як і щороку в третю суботу травня, українські вчені відзначають своє професійне свято. 

Науковці та науковиці Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка є важливою складовою наукового потенціалу України та світу — проводять сучасні дослідження та роблять вагомий внесок у розвиток провідних технологічних напрямів та  гуманітарної сфери. 

 

Провідний фахівець сектору міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами навчально-наукового відділу ЦДПУ ім. В. Винниченка, кандидат педагогічних наук, доцент Мехеда А. М. відвідала Ягелонський університет (Польща). Мета візиту – розвиток міжнародної співпраці, обмін між університетами досвідом науково-дослідної роботи, налагодження співробітництва.

 

Українська вишита сорочка - це не лише один із найкращих та найщемкіших символів України, але й витвір мистецтва, що в ньому закодований генетичний код нації та українська душа.

 

17 травня 2022 року на стадіоні факультету фізичного виховання відбувся спортивний захід для дітей-переселенців.

З вітальним словом перед учасниками та гостями заходу виступив ректор Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка, професор Євген Соболь, а також президент Української асоціації футболу Андрій Павелко та в. о. начальника управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Щетина.

 

У боротьбі за свободу та незалежність України 12 травня 2022 року на Луганщині загинув наш випускник Матіко Андрій Іванович

 

Онлайн-захід відбудеться 20 травня 2022 р. Початок о 13:00. За посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ezqS7iiauns .

Надамо інформацію про вступну кампанію 2022 року. Абітурієнти дізнаються про:

 

Онлайн-захід відбудеться 19 травня 2022 р. Початок о 15:00. За посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=wmD-Hjt3mQo.

Запрошуємо випускників бакалаврату.

Надамо інформацію про вступну кампанію 2022 року. Абітурієнти дізнаються про:

 

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує на онлайн-захід "День кар'єри ЄС" у Кропивницькому студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян.

 

Онлайн-захід відбудеться 18 травня 2022 р. Початок о 15:00. За посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=cXI_-VZirck.

Запрошуємо старшокласників та їхніх батьків.

Надамо інформацію про вступну кампанію 2022 року. Абітурієнти дізнаються про:

 

11 травня 2022 року патріарх українського літературознавства, професор, лавреат Шевченківської премії та Української міжнародної премії імені Григорія Сковороди М. К. Наєнко оприлюднив підсумки студентського міжуніверситетського (з участю студентів закордонних вишів) конкурсу «Жива троянда», який традиційно проходить у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

 

У бою з агресором загинув випускник природничо-географічного факультету (нині факультет математики, природничих наук та технологій) Касяненко Василь Михайлович. Це сталося 28 квітня 2022 року під час жорстоких боїв біля села Нижнє Луганської області.

Осиротіли п’ятеро дітей... Світла пам’ять та щирі співчуття родині…

Дата й час прощання з Героєм будуть відомі пізніше.