4 жовтня  команда Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка відвідала Малу Виску.

На базі ліцею імені Ю. Кондратюка представники ЦДПУ провели зустріч з більш ніж 100 випускниками міста. Світлий дух педагогічного колективу, запал та енергію учнів делегація студентів та викладачів відчула, щойно ступила  на подвір'я школи.

 

У вересні-листопаді 2022 року студенти спеціальності «Середня освіта (Географія)», які навчаються за освітньо-професійною програмою «Середня освіта (Географія та Мова і література (англійська)», беруть участь у віртуальному обміні зі студентами-географами Державного університету Південної Дакоти (місто Брукінз, США) за програмою Education USA “Академія лідерства з інтернаціоналізації”. Програма має на меті  об’єднання українських та американських викладачів та студентів за допомогою віртуальних технологій.

 

Указом Президента України №676/2022 від 30 вересня за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм колишнього декана, професора кафедри математики та методики її навчання факультету математики, природничих наук і технологій, доктора історичних наук, професора Рената Ярославовича Ріжняка відзначено державною нагородою.

Вітаємо Рената Ярославовича із високою відзнакою та бажаємо міцного здоров’я, мирного неба та нових успіхів і перемог у житті і професії!

 

 

30 вересня 2022 року делегація студентів та викладачів Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка побувала у Новгородці.

Візит став першим у низці запланованих поїздок до міст і селищ, центрів громад Кіровоградської області, щоб презентувати наш університет майбутнім абітурієнтам.

 

Ми розпочали цей новий навчальний рік у дуже непростих умовах — серед війни, повітряних тривог, змішаного навчання.

Щодня ми з вами зустрічаємо нові й нові виклики, постаємо перед новими труднощами, шукаємо нові шляхи і способи вирішення різноманітних проблем. Але нас єднає не тільки спільна скрута — але й спільна віра у перемогу, у ЗСУ, в Україну!

 

В середу, 28 вересня 2022 р., о 12:00 вся культурна спільнота міста Кропивницького прощатиметься із заслуженим працівником культури України, художнім керівником заслуженого ансамблю народного танцю України «Ятрань» (1986 – 2003р.), самодіяльного ансамблю танцю «Юність», доцентом та викладачем ЦДПУ ім.В.Винниченка Василем Босим.

 

26 вересня 2022 року в ЦДПУ ім. В. Винниченка розпочалися заняття в межах безкоштовних курсів вивчення української мови в м. Кропивницькому.

Зі слухачами поспілкувалися уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь та ректор університету Євген Соболь, які висловили своє захоплення рішенням слухачів поглибити знання з української мови. Розказали про сам проєкт безкоштовних курсів та побажали усім натхнення й цікавих занять.

 

Шановні колеги! У четвер, 29 вересня о 13:00, в актовій залі університету відбудуться урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Запрошуємо всіх охочих!

Оргкомітет

 

23 вересня на базі відпочинку ЦДПУ «Буревісник» у рамках всеукраїнського квесту відбулося  «Студмісто-2022: Осінь» для студентів-першокурсників.

До вашої уваги фотозвіт про цей чудовий день.

 

27 вересня о 14:20 відбудеться конференція трудового колективу ЦДПУ ім. В. Винниченка. Форма проведення - змішана: оффлайн у залі засідань та онлайн.

Для участі онлайн запрошення на конференцію будуть надіслані делегатам на корпоративні електронні адреси.

 

Компаніївка, Кетрисанівка, Бобринець, Мала Виска, Смоліно, Новомиргород, Петрово, Гурівка, Новгородка — ось далеко не повний список громад, з якими наш університет підписав меморандум про співпрацю лише за останні пару тижнів. На черзі — Аджамка, Нова Прага, Северинка.

 

Сьогодні, у дні найвищого напруження на всіх фронтах - військовому, економічному, культурному - ми щодня постаємо перед новими викликами та вимогами часу, переглядаємо пріоритети та відкриваємо нові горизонти, вкотре усвідомлюємо життєво важливу цінність якісної вищої освіти і її незаперечну роль у справі розбудови українського громадянського суспільства та державності.

Історичні часи вимагають історичних рішень та дій. Щоб не просто вижити, але розвиватися і закладати міцний фундамент для майбутньої відбудови та процвітання - ми теж повинні змінюватися.

Саме тому трудовий колектив університету на чолі з ректором Євгеном Соболем прийняв - а Міністерство освіти і науки України підтримало - рішення про зміну назви Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка на Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка.

Нинішнім рішенням відкриваємо шлях до нових спеціальностей і освітніх програм, до нових можливостей для наших студентів та випускників, до нових академічних вершин і професійних горизонтів  для наших викладачів — відкриваємо нову сторінку історії нашого університету, закладу класичної і багатопрофільної вищої освіти.

Плекаймо традиції якісної освіти! Рухаємося вперед, до нових перемог! Віримо в себе, віримо в ЗСУ, віримо в Україну!

Наказ Міністерства освіти і науки України "Про перейменування Центральноукраїнського державного педагогіного університету імені Володимира Винниченка"