Кров — це найдорогоцінніше, що одна людина може подарувати іншій, адже за статистикою, один донор крові може врятувати життя трьох людей. Проте існує лише кілька десятків країн, де донорська кров забезпечує 100% потреби, необхідної для населення. В Україні показники донорства крові, на жаль, невисокі.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"
 

Вітаємо переможців Міжнародного конкурсу дизайнерів «Мода без кордонів» Тетяну Босу та Ірину Кудревич, магістранток спеціальності Трудове навчання та технології, які навчаються на фізико-математичному факультеті Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано фізико-математичним факультетом
 

19-20 квітня 2019 року, на базі Інституту філософії імені Г.С. Сковороди НАН України (відділу історії філософії України), а також Центральноукраїнського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка (кафедри філософії та політології та кафедри історії України), відбувся Міждисциплінарний Всеукраїнський «Круглий стіл» «Дмитро Чижевський – філософ, славіст, мислитель», присвячений 125-річчю з дня народження вченого.

 

У 2018-2019 навчальному році на базі факультету історії та права проводився ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності ”Історія та археологія”. До галузевої конкурсної комісії надійшло 104 роботи з 54 закладів вищої освіти України. 11 квітня відбулася підсумкова науково-практична конференція конкурсу, в якій брали участь 25 студентів з двадцяти ЗВО.

Інформацію надано науковим відділом
 

Говорять, що час стирає біль. Але наслідки Чорнобильської аварії ми будемо відчувати щонайменше кілька сотень років. В нашій пам’яті назавжди закарбувалося 26 квітня 1986 року, як день перестороги щодо відповідального використання мирного атому, День скорботи за жертвами Чорнобильської трагедії.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"
 

З 11 по 15 квітня 2019 року в місті Луцьку відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації, у яких взяли участь спортсмени з 12 регіонів України.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"
 

17 квітня в актовому залі ЦДПУ імені В. Винниченка відбувся традиційний творчий звіт студентів спеціальності «Середня освіта. Трудове навчання та технології» «Палітра моди-2019». Практично увесь навчальний рік студенти готували швейні вироби, аби представити їх навесні у форматі fashion-show.

Інформацію надано фізико-математичним факультетом
 

4 квітня відбулась щорічна святкова феєрія, конкурс жіночої краси та ніжності «Суперстудентка-2019». Це справжнє свято, яке Студпрофком спільно з Молодіжним центром ЦДПУ імені В.Винниченка організували для студентів.

Інформацію надано медіа групою "Університетський меридіан"
 

Компанія Clarivate Analytics проводить серію вебінарів про можливості платформи Web of Science для установ, що отримали доступ за результатами конкурсу МОН.

Чергова серія вебінарів українською відбудеться 15-17 квітня о 14:15.

Інформацію надано науковим відділом
 

Сьогодні зустрічає ювілейний День народження
провідний бухгалтер університету Світлана Михайлівна Смірнова!

Сумлінною довгорічною працею, доброзичливим ставленням Ви заслужили глибоку повагу колег університету.

Прийміть від нас щирі вітання і найкращі побажання добра, благополуччя, щасливого довголіття.

Нехай Ваша життєва дорога нагороджує міцним здоров’ям, щастям, радістю та всіма земними благами.

 

Результати першого етапу ІІ-го туру конкурсу

Оргкомітет конкурсу інформує, що в березні 2019 року в  Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка відбувся перший етап другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Історія а археологія». Перший тур конкурсу проходив у вищих навчальних закладах України III-IV рівнів акредитації. За його результатами до ЦДПУ імені В.Винниченка  надійшли наукові роботи з 54 вищих навчальних закладів країни.

Загальна статистика конкурсу:

 • Всього зареєстровано – 104 студентських наукових роботи. Галузева конкурсна комісія (22 особи) розглянула роботи на відповідність встановленим вимогам і одноголосним рішенням допустила до Конкурсу 103 роботи.
 • Недопущена: 1 робота – знята з розгляду за невідповідність встановленим вимогам розділу III п. 3 Положення про Всеукраїнській конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (затв. Наказом МОН України від 18.04.2017 р. № 605).
 • Галузева Комісія за рейтинговою оцінкою допустила до участі в підсумковій науково-практичній конференції – 26 робіт.

Кожна робота рецензувалася двома членами комісії. Роботи, що подавалися на рецензію були закодовані. Рецензування здійснювалося за критеріями, встановленими додатком 2 до Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (п.5, розд.IV).

Опубліковано рейтинговий список, рецензії на наукові роботи, що подані на конкурс та роботи переможців. Рецензії до наукових робіт збігаються з шифрами, які наведені у рейтинговій таблиці.

До уваги переможців Конкурсу!

Підсумкова науково-практична конференція відбудеться 10-11 квітня 2019 р. в м.Кропивницький в приміщенні  Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

 • Реєстрація учасників з 9:00 до 10:30. Початок роботи об 11:00.
 • Регламент конференції:
  • Доповідь – до 10 хв.
  • Питання-відповіді – до 5 хв.

Доповідь і участь у дискусії є обовязковою і оцінюється максимально у 20 балів.

Відповідно до п.1, розд.VI Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей (затв. наказом МОН України від 18.04.2017 р. № 605) структура переможців конкурсу складає:

 • диплом 1 ступеня – до 20% ( максимально до 5 робіт);
 • диплом 2 ступеня – до 30% (максимально до 8 робіт);
 • диплом 3 ступеня – до 50% (максимально до 13 робіт)

Просимо всіх авторів-переможців у термін до 3 квітня 2019 р. підтвердити або спростувати свою участь у підсумковій науково-практичній конференції 10-11 квітня 2019 р. Контактні телефони: 095 881 05 29; 068 349 57 58; електронна адреса: vega0604@ukr.net (секретар організаційного комітету Токар Наталія Миколаївна).


Якщо претендент на нагородження не має можливості приїхати для участі у підсумковій науково-практичній конференції, допускається його участь з використанням телекомунікаційних засобів у режимі відеоконференції.

За рішенням галузевої конкурсної комісії підсумкова науково-практична конференція також може бути проведена у режимі відеоконференції.

 

 

4 по 8 березня в Університеті Вітовта Великого (Каунас: Литва) відбулась зустріч членів консорціуму проекту «Гендерні студії: Крок до демократії та миру у сусідніх до ЕС країнах з різними традиціями» за програмою ЕРАЗМУС+ з України, Литви, Греції, Угорщини, Марокко та Тунісу обговорили основні досягнуті результати та окреслили найближчі завдання для успішного завершення трирічного проекту.

Інформацію надано фізико-математичним факультетом