Подобається вивчати іноземні мови? Хочете бути впевненими у своєму майбутньому? Легко знаходити гідне місце роботи з відповідною зарплатнею? Тоді, не задумуючись, треба вступати до факультету іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка.

В сучасному світі, вивчення іноземних мов є важливою та невід’ємною частиною життя. Нині просто необхідно знати хоча б одну іноземну мову, і навчання на факультеті іноземних мов дасть Вам необхідні знання, що в майбутньому відкриють перед Вами будь-які двері.

Подорожі різними країнами, знайомство з новими друзями та веселе проведення часу – все це є лише малою частиною того, що можна отримати, навчаючись на факультеті іноземних мов. Але найголовнішим є здобуття вищої освіти. На нашому факультеті високу якість освіти пропагують справжні знавці своєї справи, які надають можливість досконало вивчити англійську, німецьку, іспанську, культуру та звичаї їх носіїв. Окрім того, наш факультет готує висококваліфікованих перекладачів та обдарованих учителів.

5 листопада 2019 року на факультеті іноземних мов куратор Поліщук Анна Віталіївна провела для четвертого курсу тематичну кураторську годину. Вона була присвячена безпеці життєдіяльності за участю полковника МНС Муконіна Юрія Васильовича.

31 жовтня на сцені актового залу ЦДПУ актори студентського театру «Резонанс» зіграли виставу «Жорстокий урок» за однойменним твором В. Красногорова. Серед глядачів були й студенти факультету іноземних мов.

Інформацію надано факультетом іноземних мов

Окрім Америки, де свято Halloween набуло особливого попиту, в Україні також надають йому особливого значення. Проте святкують його українці дещо по-іншому, але не менш цікаво.  У старі часи, на Велесову ніч,  перед настанням темряви українці розводили вогонь,  стрибки через який,  а також ходіння  босими ногами по вугіллю було обрядом очищення і звільнення від злих сил. Ось чому святкування Велесової ночі для нас мало і має особливе значення. Разом з розумінням цих явищ приходить нове сприйняття народних свят,  звичаїв і протиборчого єдняння стихій. Саме у Велесову ніч найлегше спуститися в підземелля своєї півсвідомості,  здобути Силу,  подолавши увесь свій страх. Ця ніч-час для очищення та осмислення.  На вулицю виставлялася тарілка з частуванням для душ померлих. На підвіконня ставилася свічка, вона вказувала (як маяк) шлях душам, які готові прийти до нащадків і допомогти. На вівтар свята клалися яблука, гарбузи, кабачки, осінні квіти. Згадували близьких, друзів, родичів, що вже пішли, але без жалю. Під час Велесової ночі "гостей" також треба запросити, промовивши: "Наші предки, ходіть до нас, це для вас частування".

10 жовтня 2019 року відбувся щорічний традиційний конкурс першокурсників - «Вернісаж талантів». Студенти-першокурсники підготували багато виступів та дуже старались. Ми співали, танцювали, вірші читали, сценки робили. Як на мене, глядачам сподобався наш концерт, тому що нас дуже підтримували та аплодували нам. Було дуже приємно.