5 листопада 2019 року на факультеті іноземних мов куратор Поліщук Анна Віталіївна провела для четвертого курсу тематичну кураторську годину. Вона була присвячена безпеці життєдіяльності за участю полковника МНС Муконіна Юрія Васильовича.

31 жовтня на сцені актового залу ЦДПУ актори студентського театру «Резонанс» зіграли виставу «Жорстокий урок» за однойменним твором В. Красногорова. Серед глядачів були й студенти факультету іноземних мов.

Інформацію надано факультетом іноземних мов

Окрім Америки, де свято Halloween набуло особливого попиту, в Україні також надають йому особливого значення. Проте святкують його українці дещо по-іншому, але не менш цікаво.  У старі часи, на Велесову ніч,  перед настанням темряви українці розводили вогонь,  стрибки через який,  а також ходіння  босими ногами по вугіллю було обрядом очищення і звільнення від злих сил. Ось чому святкування Велесової ночі для нас мало і має особливе значення. Разом з розумінням цих явищ приходить нове сприйняття народних свят,  звичаїв і протиборчого єдняння стихій. Саме у Велесову ніч найлегше спуститися в підземелля своєї півсвідомості,  здобути Силу,  подолавши увесь свій страх. Ця ніч-час для очищення та осмислення.  На вулицю виставлялася тарілка з частуванням для душ померлих. На підвіконня ставилася свічка, вона вказувала (як маяк) шлях душам, які готові прийти до нащадків і допомогти. На вівтар свята клалися яблука, гарбузи, кабачки, осінні квіти. Згадували близьких, друзів, родичів, що вже пішли, але без жалю. Під час Велесової ночі "гостей" також треба запросити, промовивши: "Наші предки, ходіть до нас, це для вас частування".

10 жовтня 2019 року відбувся щорічний традиційний конкурс першокурсників - «Вернісаж талантів». Студенти-першокурсники підготували багато виступів та дуже старались. Ми співали, танцювали, вірші читали, сценки робили. Як на мене, глядачам сподобався наш концерт, тому що нас дуже підтримували та аплодували нам. Було дуже приємно.

Як учасник the National Shakespeare Competition, можу сказати, що цей захід є чудовою можливістю перевірити та покращити свої навички декламування. Раніше я брав участь в конкурсах читання тільки українських або російських віршів. На жаль в школах, зазвичай, не проводять подібні конкурси англійською мовою, тож це змагання – це ідея для всіх шкіл та учнів, яким цікава англійська мова.