Подобається вивчати іноземні мови? Хочете бути впевненими у своєму майбутньому? Легко знаходити гідне місце роботи з відповідною зарплатнею? Тоді, не задумуючись, треба вступати до факультету іноземних мов Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені В.Винниченка.

В сучасному світі, вивчення іноземних мов є важливою та невід’ємною частиною життя. Нині просто необхідно знати хоча б одну іноземну мову, і навчання на факультеті іноземних мов дасть Вам необхідні знання, що в майбутньому відкриють перед Вами будь-які двері.

Подорожі різними країнами, знайомство з новими друзями та веселе проведення часу – все це є лише малою частиною того, що можна отримати, навчаючись на факультеті іноземних мов. Але найголовнішим є здобуття вищої освіти. На нашому факультеті високу якість освіти пропагують справжні знавці своєї справи, які надають можливість досконало вивчити англійську, німецьку, іспанську, культуру та звичаї їх носіїв. Окрім того, наш факультет готує висококваліфікованих перекладачів та обдарованих учителів.

 

Де можна працювати випускникам після закінчення факультету іноземних мов?

Випускники викладають:

 • англійську мову
 • німецьку мову
 • зарубіжну літературу
 • літературний переклад

А також працюють:

 • перекладачами
 • літературними редакторами
 • коректорами у ЗМІ
 • референтами
 • спеціалістами з уведення даних в комп’ютер
 • менеджерами відділів зв’язку з громадськістю
 • дикторами радіо та телебачення

Під час навчання наші студенти не лише здобувають якісну освіту, але й мають можливість активно приймати участь у позакласних та спортивних заходах, студентському самоврядуванні та міжнародних програмах. Бурхливе та цікаве життя, під час навчання, забезпечує студентська рада факультету, яка дуже часто влаштовує різноманітні та захоплюючі концерти і конкурси. Також кожен студент має можливість навчатись за кордоном, приймаючи участь у різних міжнародних програмах та змаганнях. Велика кількість таких змагань проводить саме наш факультет у співпраці з іншими університетами нашої країни. Ефективній роботі факультету, не в останню чергу, сприяє сучасна ресурсна база (сучасні фонолабораторії, комп’ютерні класи, бібліотека, Мовний центр, затишні аудиторії).

 «Родзинка» нашого факультету

«Родзинкою»  факультету вважаю самих студентів і викладачів. А ще  - перехід від формальної педагогіки до європейського формату спілкування, адже в групах кількість студентів становить 10-12 чоловік, що дає можливість викладання зробити більш ефективним, а студентові – краще засвоювати мову.

Також «родзинкою» нашого факультету є контакти з іноземцями (з Великобританії, США, Німеччини, Австрії та ін). Іноземні фахівці – носії іноземних мов залучаються до викладання на нашому факультеті.

Отже, якщо Ваша мета здобути якісну освіту, вивчити іноземні мови та здобути квиток у перспективне та щасливе життя – то Ви наш студент. Вступайте до великої та дружньої сім’ї на факультет іноземних мов і Ви не пожалкуєте про Ваш вибір на наступні роки навчання та життя.

Заступник декана з навчально-виховної роботи   

доцент Іваненко Н.В.