Вернісаж талантів факультету філології та журналістики

У кожній людині спить талант, але не всі його можуть розбудити. Та на факультеті філології та журналістики такий сон ще ніколи не брав владу у свої руки.

Підтвердженням цього став щорічний «Вернісаж талантів», який відбувся 28 вересня. Актова зала нашого університету гостинно приймала обдарованих студентів, які представили велике жанрове розмаїття. У переліку концертних номерів можна було відчути синтез різних сфер людської діяльності. Учасники вражали яскравістю та неординарністю.

«Вернісаж талантів» студентів-першокурсників факультету відкрив для себе голосистих співаків (Марія Драгунова, Ілона Скляренко, Тетяна Жушман, Альона Олійник, Ксенія Воробйова ), ліричних поетів (Ірина Буряк виступила з прекрасним монологом про кохання, а Олена Шевченко представила публіці власний вірш), які з душевною проникливістю та глибиною декламували свої вірші, привідкривши слухачам інтимні сторони власного життя. Драйвовим, веселим був танець у виконанні пластичної Дарини Рогової.

У цьому році був продемонстрований ще один захоплюючий номер, учасниця котрого з першої секунди на сцені тримала аудиторію в полоні інтриги. Студентка І курсу на професійному рівні познайомила глядачів із жонглюванням та еквілібристикою. Усі були захопленні виступом Марії Корнілової , і після завершення номера ще довго лунали оплески та вигуки із залу «Молодець!...».

Відрадно, що студенти першого курсу, провчившись лише три тижні, уже мають свою перспективну, креативну (доведено виступом) команду КВН – «Педагогічний фарш» ( Цигульський Сергій, Чоботар Дарина, Луценко Артем, Воробйова Ксенія, Козупляка Олег, Лубенець Сергій). Незрівнянними були пародії на представників «української еліти». Справжніми акторами поповнилася наша студентська сім’я: неперевершеним був виступ Сергія Цигульського (Михайло Поплавський аплодував би стоячи).

Родзинкою цьогорічного «Вернісажу талантів» став виступ вже відомої всім команди КВН «Panadol». Харизматичні хлопці не тільки дарували чудовий настрій своїми жартами, але й запропонували десять основних заповідей для студентів-філологів (звичайно, усе це було в гумористичній формі).

Фінальним акордом концерту став виступ студентів 2-го курсу з оптимістичною піснею « Все буде добре». Ця композиція не тільки надала життєстверджуючої надії на майбутнє, але й заохотила студентів до участі в наступних творчих заходах.

Відзначимо, що й ведучими концерту були першокурсники – Олександра Крикун і Олександр Цвігун. Сценарій дійства (один з найкращих за останні декілька років) також належить перу Олександри.

Концерт залишив після себе масу позитивних вражень. Скільки талановитих дівчат і хлопців(!!!) навчається на нашому факультеті!!! Тож можна з упевненістю сказати: «Нам є чим пишатися!»

Вікторія Панічева, студентка 33-ї групи
Катерина Ободовська, студентка 13-ї групи