Свято для душі

Звичайний осінній будень вранці, похмура погода, дощ, настрій відповідний, але як швидко зникають песимістичні думки про справи, проблеми, коли серце наповнюється щастям, радістю, творчою енергією та щирістю, подарованою від душі та для душі!

16-го жовтня 2012 року з нагоди 83-ї річниці факультету філології та журналістики відбувся святковий концерт. Це потрібно було побачити, це варто було почути та відчути!

Юну, але велику та дружню сім'ю філологів та журналістів, привітала Людмила Петрівна Кричун, вручивши подяки студентам-активістам. Порадувало те, що навіть першокурсниці, навчаючись лише місяць, так активно увійшли до громадського життя і були відзначені деканом.

Життя факультету філології та журналістики стало натхненням для студентки 1-го курсу Юлії Гончаренко та третьокурсника Олексія Ніколенка, які не просто створили прекрасну ідею, а втілили її у власному проекті від Файна-TV «Фільм про найкращий факультет». Створити за місяць таку змістовну, глибоку роботу, віддаючи на повну силу, час, натхнення, не просто, але у них було бажання! Вони захотіли – і зробили. Фото, відео, тексти, монтаж, звук – все власноруч! Гордімося, що, дякуючи праці маленької творчої групи, існує такий фільм про всіх і кожного!

Запал святкування продовжила Ольга Масежна своїм щирим, живим, красивим голосом. Мурашки по тілу – ось вона сила літературного слова: Ліза Красніченко перенесла глядачів у середньовічні часи своїм емоційним прочитанням поезії та драматичним образом. Про кохання співають, пишуть, а ще… про нього танцюють: контемп у виконанні Дарини Чоботар під ліричну мелодію змусив пережити вражаючу історію закоханої душі. Неймовірно зворушливим був виступ Наталки Шевченко, пісня на слова переможниці «Поетичного батлу» Аліни Олексієнко. Аліна ж продовжила тему кохання, яка зрозуміла та близька жіночій публіці, а її у нас більшість, власною поезію «Ідеальна жінка». «Два вікна» перед нами відкрила пісня харизматичної, емоційної Ксенія Воробйової. Танцювальний номер у стилі хіп-хоп Дарини Рогової завоював симпатію у глядачів, адже рухи та міміка дівчини – динамічні, «з характером». Додала драматичної лірики «Молитва» сербською мовою у виконанні Марії Драгунової. Тріо вокалістів (Ольга Мосежна, Катерина Аброскіна, Олександра Ільченко) подарувало гарну пісенну композицію англійською мовою. А продовжила багатоголосся виступів знову Наталка Шевченко, виконавши своїм надзвичайно сильним голосом пісню італійською мовою.

Феєричне дійство - цирковий номер від Марії Корнілової. Чого тільки не вміють філологи та журналісти? Усе! Навіть аматорський джаз-фанк побачили у виконанні студентів 12-ї групи, ще один хіп-хоп Дарини Рогової та Валерії Куделі, пісня «Палала» Ганни Старік та жарти щодо страхів студентів від Юлії Вербіцької, пісня «Квітка-душа» у чуттєвому, гармонійному виконанні Ольги Алєксєєнко та Ольги Мосежної.

Із почуттям гумору на факультеті філології та журналістики все пречудово, адже й улюблена всіма команда КВН «Панадол» порадувала новими мініатюрами та жартами. Конкуренцію ж складають першокурсники, команда «Педагогічний фарш», дружні та завзяті, активні, сміливі, які хочуть, щоб «про них говорили». Що ж говоримо.

Дебютом і водночас тріумфом став виступ жіночої команди КВН «Ціпоньки». Ольга Галушко, Аліна Олексієнко, Наталя Шевченко, Вікторія Панічева – такими ми їх ще не бачили! Кожен відчув смак філологічних жартів, дотепних і зрозумілих, яскравих та креативних! Щирий сміх, овації «ціпонькам» - глядачам заряд позитиву!

Фінальна пісня «Старі фотографії» пролунала у виконанні всіх учасників концерту. Дійсно, перед очима промайнули кадри фільму, яскравих номерів сцени, а ще спогади приємних моментів навчання в рідному вузі.

Задоволення, насолоду, яку отримали глядачі, не описати словами. Нехай кусає лікті той, хто не прийшов. Факультет філології та журналістики може пишатися таким гарним рівнем виступів, активністю та стараннями. Дякуємо всім і кожному, хто створив це свято!

Ганна Дудник, студентка 22-ї групи