Подорож до бібліотеки

Бібліотека, або храм науки, як її ще називають, - це завжди поважність та розміркованість. Переступивши поріг величної будівлі, здається, потрапляєш до іншого, чарівного світу, де зустрічають тебе натхненні «музи поетів», герої творів, що вийшли за межі сторінок, та захоплюючі наукові відкриття.

Саме тут, серед незліченної кількості книг, можеш знайти ту єдину, що припаде тобі до душі, перегортаючи сторінки якої, ти відчуватимеш дух її автора. Блукаючи між поличок і вдихаючи запах, що став улюбленим для багатьох бібліофілів, ніби переносишся в інший простір, який захоплює своєю невичерпністю.

Студенти 13-ї групи факультету філології та журналістики не просто знайомилися з бібліотекою, а взяли участь у літературному вечорі «Сонячна дорога пам’яті», присвяченому 100-річчю від дня народження видатного поета Андрія Малишка. Захід було підготовлено відділом абонементу бібліотеки імені Олександра Бойченка. Разом з хранительками книги глядацька аудиторія змогла пройти стежинками біографії цього талановитого літературного діяча. По завершенню зустрічі студенти ще довго спілкувалися з привітними бібліотекарями, роздивлялися художні експонати та обговорювали між собою сторінки життя Андрія Малишка.

Юлія Гончаренко (13 група)