Школа чекає нас !?

У вівторок на факультеті філології та журналістики відбулася своєрідна інавгурація практикантів педагогічного університету – захід з багатообіцяючою назвою «Школа чекає нас».

Чи саме на них чекала школа, стане відомо вже в січні, коли студенти зможуть реалізувати свої педагогічні здібності та задуми, а поки що четвертокурсники демонстрували лише свої уявлення, а подекуди й страхи, пов’язані з шеститижневим марафоном креативу, теорії та методики.

Конкурс розпочався з напутнього слова його хранительки та ідейної натхненниці Ніни Олександрівни Задорожної. Оцінювали конкурсантів Інна Миколаївна Демешко, Ольга Леонідівна Кирилюк та Олександр Михайлович Ратушняк.

Кожна з груп використала на повну свій творчий потенціал й здивувала нестандартним мисленням: як кажуть, у страху очі великі. Студенти 41-ї групи виявилися найкращими знавцями політичної ситуації в країні, й усім стало зрозуміло, що в цих дівчат завжди «Вила напоготові!» (це стосується і навчання, і майбутньої практики). 42-а група здивувала всіх інтерпретацією співочого шоу Х-ФАКТОР. Їхній ФІЛ-ФАКТОР міг би позмагатися з «найграндіознішим шоу України» рівнем підготовки конкурсантів і якістю реклами в перервах (Інна Миколаївна Демешко зацікавилася рекламованим електрошокером «Іскоркою»). 43-я група створила справжній міні-мюзикл за твором Лесі Українки «Лісова пісня». Постановка виявилася настільки цікавою, що права на неї можна було б продати Гаю Річчі чи Квентіну Тарантіно.

Переможених у змаганні не було, кожна група була найкращою в певній номінації: «Відповідність мовних засобів політичній ситуації» (41-а), «Бранці педагогіки славного В.Сухомлинського» (43-я), «Філ-фактор: справжні таланти» (42-а).

Свято завершилося на дуже позитивній ноті, адже викладачі методик Ніна Олександрівна Задорожна, Ольга Іванівна Крижанівська та Олександр Михайлович Ратушняк пообіцяли учасникам подарувати по 1 додатковому балу з методики навчання української мови і методики навчання української літератури.

Катерина Літвінова, студентка 42-ї групи