Вечорниці на Андрія

13-го грудня на факультеті філології та журналістики проводилися Андріївські вечорниці. Ініціатором заходу була студентська рада факультету. Найактивнішу участь у підготовці та проведенні свята взяли студенти першого курсу, особливо хочеться подякувати хлопцям – Олегу Антикалу, Сергію Цигульському, Олегу Козупляці, Артему Луценку, Сергію Лубенцю.

Традиційно на вечорницях молодь не тільки веселилася, а й працювала (вишивали сорочки, пряли, щоб показати вранці свою роботу матері). Для нас вечорниці – це веселе свято, жарти, сміх, ворожіння. Ми вгадували свою долю, вибирали імена майбутнього чоловіка чи дружини, пробували дізнатися, хто найшвидше вийде заміж. Завершилося свято теж традиційно: усіх присутніх частували варениками.

Приємно, що студенти нашого факультету ще раз доторкнулися до таких гарних розваг українців.

Юлія Мурович, культорг факультету