"НОВОРІЧНИЙ ПОЕТИЧНИЙ БАТЛ" на факультеті філології та журналістики

Якщо Ви вважаєте, що Святий Миколай приходить лише до малечі, то студенти факультету філології та журналістики вирішили переконати всіх у протилежному. Навіть якщо Ви самі вже кладете комусь цукерки під подушечку, це ще зовсім не означає, що свято повинно Вас оминути!

І таке свято відбулося 18 грудня в нашій рідній 506-й аудиторії! Невтомні активісти факультету - Вікторія Нетребенко та Кирило Поліщук влаштували вже "НОВОРІЧНИЙ ПОЕТИЧНИЙ БАТЛ", який відрізнявся від попереднього батлу на філфаці тим, що:
- по-перше, у перервах між турами гостей розважала новостворена музична група «Sorom»;
- по-друге, усіх учасників і журі Миколайчик частував цукерочками!! Тож свято було стовідсотковим!

Родзинкою батлу також стало те, що в останньому турі фіналісти отримали незвичне завдання: імпровізація на задану тему. Такого вони вже точно не очікували! А поки глядачі насолоджувалися музичним супроводом, поети і поетки нашвидкуруч писали свої шедеври про новорічні дива.

Учасників цього разу було не багато не мало – шестеро: Артем Луценко, Олег Козупляка, Сергій Цигульський (13 гр), Інна Колесник (43), Юлія Вербіцька (12) та Олександра Гонтар (факультет педагогіки та психології, 11 гр).

Особливу активність проявив перший курс, зокрема хлопці (а чоловіки ж такий дефіцит на філфаці!), – за це їм честь і хвала! А от слава і халва дісталася мрійливій поетесі з 43-ї групи – Колесник Інні!

Важко було обирати переможців, адже конкурсанти, безперечно, талановиті і сміливі, оскільки змогли вийти на публіку і заявити про себе. Для всіх учасників батлу організатори також запропонували подарунок – публікацію в незалежному електронному журналі "шTOPOR" ! Тож усі залишилися щасливими і задоволеними.

До зустрічі на нових поетичних батлах у Новому Році!

Успіхів та натхнення поетам! Приходьте, читайте, перемагайте!

Ми чекаємо саме на ВАС!

Аліна Олексієнко, студентка 33-ї групи ФФЖ