Стрітьєвич Тетяна Миколаївна – завідувач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, кандидат педагогічних наук, доцент, член Спілки дизайнерів України.

Тематика наукових досліджень: Формування здатності до професійного саморозвитку майбутніх вчителів образотворчого мистецтва.

Викладає навчальні дисципліни: Методика викладання образотворчого мистецтва; Образотворче мистецтво та методика його навчання; Педагогічний малюнок;  Менеджмент в мистецтві.

Науково-методична діяльність:

Коло професійних інтересів: самореалізація та саморозвиток майбутніх вчителів образотворчого мистецтва; професійна компетентність фахівців з образотворчого мистецтва, менеджмент в мистецтві.

Бабенко Леонід Вікторович – професор кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, кандидат педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України

Тематика наукових досліджень: Підготовка майбутніх учителів образотворчого мистецтва в умовах освітніх інновацій.

Гарбузенко Лариса Володимирівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, Лауреат обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».

Закінчила Одеський державний педагогічний інститут ім. К. Д. Ушинського та отримала кваліфікацію вчителя креслення, образотворчого мистецтва та праці. З 1990 року працює у ЦДПУ ім. В. Винниченка.

Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності – професійна освіта, тематика якої була спрямована на вирішення проблем професійної підготовки майбутніх учителів образотворчого мистецтва.

Викладає навчальні дисципліни – «Декоративно-прикладне мистецтво», «Етнодизайн».

guseva l gГусєва Любов Григорівна – викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну.

Тематика наукових досліджень: педагогіка мистецтва, проблема образотворчої підготовки студентів та учнів.

Викладає навчальні дисципліни: живопис, рисунок, пластична анатомія, скульптура.

Контактна інформація:lguseva@ukr.net.

Давидов Валерій Миколайович – старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, член Національної Спілки художників України.

Тематика наукових досліджень: Мистецька спадщина майстрів-живописців.

Викладає навчальні дисципліни: рисунок, живопис.

Дереновська Олександра Вікторівна – викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну.

Тематика наукових досліджень: «Формування готовності майбутніх вчителів образотворчого мистецтва до розвитку художньо-творчої активності школярів».

Викладає навчальні дисципліни: «Основи образотворчої грамоти та кольорознавство», «Живопис», «Рисунок», «Основи перспективи».

KirichenkoOI 2018Кириченко Олена Іванівна, доцент кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, кандидат мистецтвознавства.

Тематика наукових досліджень: проблеми сучасного образотворчого мистецтва, дизайну та культурних процесів, естетичне сприйняття архітектурного образу та проблеми міської культури, освітні процеси

Викладає навчальні дисципліни: історія образотворчого мистецтва, основи дизайну, сучасне образотворче мистецтво, основи сучасної культури, дизайн середовища, мистецтвознавство, методика викладання естетики

Контактна інформація: e-mail:olivki777@gmail.com

kulinich

Кулініч Лариса Олександрівна – старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України (НСМНМУ) з 2015 р., член Національної спілки художників України (НСХУ) з 2017 р.

Тематика наукових досліджень: Народна кераміка та гончарство Середнього Подніпров’я.

Напрями художньо-творчих пошуків: художня кераміка, гончарство, предметний дизайн.

Викладає навчальні дисципліни: рисунок, живопис, художнє конструювання.

Контактна інформація: e-mail: kulinichlar@ukr.net

 Відзнаки:

  1. Диплом за ІІІ місце в номінації «Краща науково-популярна, публіцистична публікація» ХІ Національного конкурсу публікацій на теми керамології, гончарства, кераміки в Україні «КеГоКе-2017»
  2. Лауреат Обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», 2017 р.

malezhik

Малежик Юлія Миколаївна – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну.

Тематика наукових досліджень: Розвиток мистецької освіти в Україні; формоутворення та конструювання у підготовці студентів художніх спеціальностей.

Викладає навчальні дисципліни: Рисунок; Живопис; Основи формоутворення та конструювання; Основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва в дошкільних закладах; дисципліна за вибором: Формоутворення.

Здійснює керівництво науковим гуртком «Мистецька освіта України», навчальною художньо-творчою практикою «Пленер», виробничою-практикою у школі.

Петренко Анна Анатоліївна – викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну

Викладає навчальні дисципліни: рисунок, живопис, теорія реставрації, музейна справа.

Науково-методична діяльність:
Проводить обстеження живописних творів та ікон фондового зібрання Кіровоградського обласного художнього музею.
Надає консультації  щодо проектування замальовок археологічних знахідок для робочої групи Кіровоградського обласного художнього музею, колекціонерам з закордону.

PunginaOA

Пунгіна Ольга Анатоліївна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва та дизайну.

Закінчила Одеське державне художнє училище ім. М.Грекова, живописне відділення та Український поліграфічний інститут ім. Івана Федорова, графічне відділення. Член Національної Спілки художників України, Лауреат обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна, у номінації «Новітні спрямування»; учасниця всеукраїнських, міжнародних, персональних, зарубіжних, обласних художніх виставок (участь у більше ніж 80 всеукраїнських та міжнародних виставках)

Тематика наукових досліджень: розвиток та становлення художньої освіти на півдні України (друга половина ХІХ – ХХ століття). Опубліковано навчальний посібник та більше 20 статей з теми дослідження.

Викладає навчальні дисципліни: рисунок, живопис, композиція, графічний дизайн, художньо-прикладна графіка.

Контактна інформація: pyngina@i.ua

Фурсикова Тетяна Володимирівна – доцент кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, доктор педагогічних наук, доцент.

Тематика наукових досліджень: Мультимедійні технології у підготовці вчителів мистецьких дисциплін .

Викладає навчальні дисципліни: «Комп’ютерна графіка», «Комп’ютерне моделювання», «Основи інформатики та ІКТ у мистецькій освіті».

Контактна інформація: e-mail: tan_u@i.ua

Антошина Лариса Юхимівна – завідувач художніми майстернями кафедри образотворчого мистецтва та дизайну.

BubnovaMM

Бубнова Марія Михайлівна - старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва та дизайну.

На кафедрі працює з 2013 року.

Освіта:

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка 2013 рік

Романескул Віталій Павлович – лаборант кафедри образотворчого мистецтва та дизайну.