Петренко Анна Анатоліївна – викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну

Викладає навчальні дисципліни: рисунок, живопис, теорія реставрації, музейна справа.

Науково-методична діяльність:
Проводить обстеження живописних творів та ікон фондового зібрання Кіровоградського обласного художнього музею.
Надає консультації  щодо проектування замальовок археологічних знахідок для робочої групи Кіровоградського обласного художнього музею, колекціонерам з закордону.

Контактна інформація: anna.92petrenko@gmail.com

Бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських та обласних конференціях, семінарах з образотворчого мистецтва та наукової реставрації .
2012 р. – навчальна практика з реставрації в Ново-Ієрусалимському ставропігіальному чоловічому монастирі м. Істра, Росія.
2016 р. – реставрація історичної архітектурної пам’ятки м. Оберхоф, Німеччина.
2018 р. – участь у міжнародній тренінговій програмі «Культ чи Культура. Школа музейних компетенцій» м. Дніпро.
2018 р. – участь у міжнародній науково-практичній конференції «Наукова конференція. Історія, сучасність, шляхи модернізації», м. Київ.
2019 р. – участь у міжнародному фестивалі соціальних інновацій та нової музики Plan B.
2019 р. – участь в V Міжнародній науково-практичній конференції «Молодь, освіта, наука та мистецтво» м. Умань.
2020 р. – участь в V Міжнародній науково-практичній конференції «Scientific achievements of modern society» м. Ліверпуль, Велика Британія.

Проводить майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва в Україні та за кордоном.
2009 – 2019 рр. – участь в майстер-класах з писанкарства, петриківського розпису (м. Кропивницький, м. Черкаси, м. Київ, м. Коблево, м. Косів, м. Івано-Франківськ, м. Опішня, м. Верховина).
2010 р. – участь в IV Міжнародному молодіжному гончарному фестивалі м. Опішня.
2011 р – участь в V Міжнародному молодіжному гончарному фестивалі м. Опішня.
2012 – 2016 рр. – проведення майстер-класів за кордоном (Чехія, Німеччина, Австрія, Швейцарія).

Художньо-творча діяльність:
2012 – 2019 рр. – участь в творчих виставках (м. Черкаси, м. Київ, м. Кропивницький, м. Косів).
2018 р. – участь у Всеукраїнському пленері художників, м. Кропивницький.
2017 р. – виставка творів студентів Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури присвяченої 100-річчю Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури, фрагмент копії з ікони Рівноапостольний Князь Володимир, початок ХХ ст. зі збірки Білоцерківського Краєзнавчого музею, олія, дошка, золочення, м. Київ.
2018-2019 рр. – Всеукраїнська виставка традиційного народного мистецтва «Кращий твір року», писанкова композиція «Різдвяна зірка»,  писанкова композиція «Мереживо» м. Київ.
2018-2019 рр. – обласна виставка «Країна майстрів» робіт декоративно-ужиткового мистецтва, писанкова композиція «Різдвяний павук», «Різдвяна зірка», «Дерево життя», папір, витинання м. Кропивницький.
2019 р. - Виставка творчих робіт «Вазон» - від неба й до землі» 2019 р., м. Кропивницький Кіровоградський обласний краєзнавчий музей, «Дерево життя», папір, витинання.
2019 р. -  Всеукраїнська Різдвяна виставка «Україна», папір, витинання.
З 2008 р. волонтер міжнародної молодіжної організації YMCA.