Дереновська Олександра Вікторівна – викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну.

Тематика наукових досліджень: «Формування готовності майбутніх вчителів образотворчого мистецтва до розвитку художньо-творчої активності школярів».

Викладає навчальні дисципліни: «Основи образотворчої грамоти та кольорознавство», «Живопис», «Рисунок», «Основи перспективи».

Контактна інформація: sashasha-der@ukr.net

Основні мистецькі твори (виставки):

2005 р. – персональна виставка «Ажурні думки» (Кіровоградська обласна бібліотека ім. Д.І. Чижевського).

2006 р. – персональна виставка (Савранський історико-краєзнавчий музей Одеської обл.) 2007 р. – виставка народної творчості, присвячена дню Незалежності України. (смт Саврань) 2009 р. – обласна виставка народної творчості в рамках фестивалю "Наш пошук і творчість - тобі, Україно!" (м.Одеса)

2009 р. – виставка «Школа. Вчитель. Мистецтво.» (Кіровоградська обласна бібліотека ім. Д.І. Чижевського).

2010 р. – обласна виставка робіт народних майстрів Кіровоградщини претендентів у члени НСМНМУ в Національній Спілці майстрів народного мистецтва (Кіровоградський обласний художній музей).

2010 р. – виставка-ярмарок «Ярмарок творчості» Одеської обл. (м.Одеса)

2010 р.— участь у виставці «Кращій твір року» в Національній спілці майстрів народного мистецтва України. (м. Київ)

2015 р. – участь у виставці «Кращий твір року» в Національній спілці майстрів народного мистецтва України (м. Київ)

2016 р. – виставка «Школа. Вчитель. Мистецтво.» (Кіровоградська обласна бібліотека ім. Д.І. Чижевського).

З 2016 р. атестована національною спілкою майстрів народного мистецтва України за творчою спеціальністю – витинанка.

З 2016 р. участь в організації волонтерського проекту «BOOK&ART WEEKEND»   в обласній бібліотеці для дітей ім.Т.Шевченка .

2017 р. – творча виставка «Леділенд» (Західна галерея м.Кропивницький)

2018 р. – обласна виставка «Країна майстрів» (НСМНМУ Обласний художній музей м.Кропивницький)

2018 р. – участь в проекті та творчій виставці традиційної ігрової ляльки «Із сонцем за плечима» (Кіровоградська обласна бібліотека ім. Д.І. Чижевського)

2018 р. – всеукраїнська виставка «Кращий твір року» (НСМНМУ м. Київ)

2018 р. - Участь та керівництво студентами в Партнерській програмі "МБФ "Янгол життя" та Волонтерській програмі «Миколай про тебе не забуде.».

2019 р. Виставка «Ляльки. Ведмеді Тедді. Солдатики.» (Центр Української Культури та Мистецтва м.Київ)

2019р. – Всеукраїнська виставка НСНМУ «Кращий твір року-2019» м.Київ

2019 р. – виставка «Вазон» - від неба й до землі».(Кіровоградський обласний краєзнавчий музей. м.Кропивницький)