Давидов Валерій Миколайович – старший викладач кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, член Національної Спілки художників України.

Тематика наукових досліджень: Мистецька спадщина майстрів-живописців.

Викладає навчальні дисципліни: рисунок, живопис.

Науково-методична та художня діяльність:

Валерій Миколайович брав участь в обласних, республіканських, міжнародних художніх виставках. Серед них: Всеукраїнська художня виставка “Жінки України – митці” (Київ, 2002); Всеукраїнська художня виставка “Мальовнича Україна” (Донецьк, 2002); Всеукраїнська виставка до Дня художника (Київ, 2003); Всеукраїнська виставка “Різдвяна” (Київ, 2003); Всеукраїнська виставка “Мальовнича Україна” (Львів, 2003); Всеукраїнська виставка “Мальовнича Україна” (Яготин, 2004); Всеукраїнська “Осіння художня виставка” (Київ, 2004); обласна виставка “Вересневі самоцвіти” (Кіровоград, 2004); виставка КНСХУ “Автопортрет” (Кіровоград, 2004); Всеукраїнське бієнале графіки (Київ, 2006); виставка членів Національної Спілки художників України та студентів художньо-графічного відділення мистецького факультету КДПУ ім. В. Винниченка “Вчитель і учні” (Кіровоград, 2006).

У травні 2006 року в співавторстві з Артемом Кіндрицьким був художником-постановником спектаклю за твором Івана Франка “Лис Микита” в Кіровоградському академічному театрі імені М. Кропивницького.

Роботи Валерія Миколайовича зберігаються в Кіровоградському обласному художньому музеї, Добровеличківському краєзнавчому музеї Кіровоградської області, Кашинському музеї (Росія) та в багатьох приватних колекціях України, Росії, Європи й Америки.