Вітаємо переможців Всеукраїнського студентського Конкурсу архітектурного рисунка (КАР-2018), якій відбувся у Полтавському Національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка.

Інформацію надано мистецьким факультетом

23 листопада 2018 року уже всьоме в Художньо-меморіальному музеї О.О. Осмьоркіна відбулись традиційні «Мистецтвознавчі читання» з нагоди дати народження Олександра Осмьоркіна. У цьому році вони були присвячені 80-річчю Національної Спілки художників України. У науково-практичній конференції взяли участь студенти і викладачі художньо-графічного відділення ЦДПУ ім. В. Винниченка, Кіровоградського будівельного коледжу та Кіровоградського музичного коледжу.

Інформацію надано мистецьким факультетом

На пропонованій глядачеві виставці «Пленерні студії» представлено роботи студентів третього курсу кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Інформацію надано мистецьким факультетом

Неймовірна осінь мотивує до захоплюючих подорожей, вражає різнобарвним середовищем, теплими обіймами друзів та надихає до творчості. Так, 18-19 жовтня викладачі та студенти кафедри образотворчого мистецтва та дизайну ЦДПУ ім. В.Винниченка взяли участь у V Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи» на базі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Інформацію надано мистецьким факультетом

- Чи може пройти літо весело, продуктивно, із захопленням, новими враженнями та новим досвідом від роботи?

- Все разом ??? - запитаєте ви.

- Так! Море позитива й вражень, цікавих відкриттів, плідної роботи… Все це відбувалося під час навчальної художньо-творчої практики «Пленер», яка пройшла для групи ОМ17Б (І курс), під гаслом: «Драйв! Робота! Позитив!»