«Малюнок це не те, що бачить сам художник,

 а те, що, на його думку, мають бачити всі інші»

Едгар Дега

З 16 березня по 2 квітня 2020 року  на базі кафедри образотворчого мистецтва та дизайну мистецького факультету ЦДПУ ім. В. Винниченка відбулася вже ІІ Регіональна олімпіада з образотворчого мистецтва для учнів загальноосвітніх шкіл і спеціалізованих гуртків. 

Незважаючи на Всеукраїнський загальний карантин, запроваджений у державі, кафедра образотворчого мистецтва та дизайну підвела підсумки і визначила переможців ІІ Регіональної олімпіади з образотворчого мистецтва за 2019-2020 рік.

Участь у олімпіаді з образотворчого мистецтва – це заявка про себе як творчої особистості, отримання оцінки своєї діяльності з боку професійних експертів, спеціалістів у галузі образотворчого мистецтва, порівняння й обговорення власних результатів

У цьому році в олімпіаді взяли участь понад 150 юних художників із різних регіонів Кіровоградщини та навіть інших областей України.

Географія представлених творчих робіт різноманітна за обласними й навіть всеукраїнськими регіонами. У творчому змаганні взяли участь учні шкіл Кіровоградської області: м. Кропивницький (понад 10 шкіл), м. Олександрія, м. Знам’янка та с. Дмитрівка Знам’янського району, м. Новоукраїнка Новоукраїнського район, м. Світловодськ Світловодського району, м. Помічна Добровелечківського р-н, м. Гайворон Гайворонського району, м. Мала Виска Маловисківського район, с. Велика Северинка, с. Новопетрівка, с. Миколаївка, та с. Бережинка Кропивницького району, с. Велика Андрусівка Світловодського району, с. Благодатне Бобринецького району, а також Онуфріївський, Компаніївський, Олександрійський,  Новоархангельський р-н та інші.

Також в Олімпіаді взяли участь школярі з інших областей України:

  • Дніпропетровська область: м. Кривий Ріг, м. Магдалинівка
  • Київська область, с. Вишневе
  • Миколаївська область, м. Снігурівка
  • Рівненська область, м. Рівне
  • Хмельницька область, м. Нетішин
  • Черкаська область, м. Умань
  • Чернівецька область, м. Чернівці

До розгляду в змаганні представлено 238 образотворчих робіт у різних номінаціях.

За підсумком роботи журі, дипломами переможців відзначено 51 учня у наступних номінаціях і вікових категоріях, відповідно – 1, 2, 3 місця:

1 вікова категорія –  5–8 класи:

Живопис – 11 переможців

Графіка – 10 переможців

Декоративно-прикладне мистецтво – 7 переможців

2 вікова категорія –  9–11 класи:

Живопис –  10 переможців

Графіка – 7 переможців

Декоративно-прикладне мистецтво – 6 переможців.

Бажаємо нових творчих ідей, творчих рішень, спраги відкриттів та перемог, наполегливості йти до мети, вміння відмовляти собі в малому, щоб потім досягти більшого. А головне – навчитися вчитися, створювати власні творчі образи!

Все ваше майбутнє мистецьке життя – це конкурс!І

Чекаємо на вашу участь у наступному році.

Оргкомітет

ІІ Регіональної олімпіади з образотворчого мистецтва повідомляє

про рішення журі:

І вікова категорія

І місце

у номінації Графіка:

  • Гноєва Марія
  • Мартинів Ігор
  • Сербіна Вероніка

у номінації Живопис:

  • Сільченко Аріанна
  • Тарасов Роман
  • Федоськова Володимира

у номінації Декоративне мистецтво:

  • Давид Богдана

ІІ місце

у номінації Графіка:

  • Брюховецька Аліна
  • Войтюк Юлія
  • Вихованець Мар’яна
  • Глазкова Катерина

у номінації Живопис:

  • Войтів Євгенія
  • Гноєва Марія
  • Овчіннікова Діана
  • Сербіна Вероніка

у номінації Декоративне мистецтво:

  • Денисюк Валерія
  • Мелікбекян Каріна
  • Ущаковський Олександр

ІІІ місце

у номінації Графіка:

  • Бровко Катерина
  • Кісельова Анна
  • Саргсян Мар′ям

у номінації Живопис:

  • Гупаленко Марія
  • Коршенко Ольга
  • Овечко Юлія
  • Рева Анастасія

у номінації Декоративне мистецтво:

  • Гацелюк Наталія
  • Румега Тетяна
  • Штокал Діана

 

ІІ вікова категорія

І місце

у номінації Графіка:

  • Камінський Станіслав
  • Богаченко Софія

у номінації Живопис:

  • Іванова Юлія
  • Фільченкова Ярослава
  • Шморгун Віктор

у номінації Декоративне мистецтво:

  • Табунець Юлія

ІІ місце

у номінації Графіка:

  • Лукша Катерина
  • Сергієнко Кіріл
  • Фільченкова Ярослава

у номінації Живопис

  • Комісарова Анастасія
  • Твердий Тимур
  • Тупиця Дар’я

у номінації Декоративне мистецтво:

  • Гуйван Анастасія
  • Хижняк Тетяна

ІІІ місце

у номінації Графіка:

  • Зозуля Аліна
  • Ірха Аліна

у номінації Живопис:

  • Домарацька Олександра
  • Ісаєва Анастасія
  • Лукша Катерина
  • Чікірис Аліна

у номінації Декоративне мистецтво:

  • Богаченко Софія
  • Графенюк Валерія
  • Недільченко Аліна

Особисту відзнаку від провідних фахівців з образотворчого мистецтва отримали:

– від завідувача кафедрою образотворчого мистецтва та дизайну, кандидата педагогічних наук, доцента, члена Спілки дизайнерів України Стрітьєвич Тетяни Миколаївни:

  • Глущенко Маргарита
  • Мінасян Маргуш
  • Павлова Віта

– від професора кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, кандидата педагогічних наук, професора, Заслуженого працівника освіти УкраїниБабенка Леоніда Вікторовича:

  • Потєєв Ярослав
  • Слинченко Анастасія

– від кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва УкраїниМалежик Юлії Миколаївни:

  • Герц Вероніка
  • Плужнік Аріна
  • Середюк Аріна

– від кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва УкраїниГарбузенко Лариси Володимирівни:

  • Кончакова Людмила

– від старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, члена Національної спілки художників України – Кулініч Лариси Олександрівни:

  • Бондар Анастасія
  • Красніцька Мар’яна
  • Паутова Оксана
  • Смірнова Ірина
  • Перова Юлія 

– від кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Кириченко Олени Іванівни:

  • Башмаченкова Анастасія
  • Козинец Віталій
  • Колісніченко Таїсія
  • Мороко Христина
  • Тютюнник Олександра 

– від викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Гусєвої Любові Григорівни:

  • Косташ Даша

– від викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України – Дереновської Олександри Вікторівни:

  • Ємченко Марія
  • Луценко Аріна
  • Ковальчук Аліна
  • Тодоренко Валерій
  • Крутиголова Каріна 

– від викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Петренко Анни Анатоліївни:

  • Голуб’єва Дар’я
  • Кобзар Анастасія
  • Коровкіна Світлана

Всі, хто брав участь у ІІ Регіональній олімпіаді з образотворчого мистецтва 2020 р., отримають повідомлення на електронну пошту про результати журі.

Дипломи та іменні сертифікати переможці отримають на e-mail до 20 квітня 2020 року.

З повагою, Оргкомітет олімпіади!