«Мистецтво заключається в тому,

щоб знайти незвичайне в звичайному» Д. Дідро

Ваша участь у олімпіаді з образотворчого мистецтва – це заявка про себе, як творчої особистості, отримання оцінки своєї діяльності з боку професійних експертів, спеціалістів у галузі образотворчого мистецтва, порівняння й обговорення власних результатів.

 

Бажаємо нових творчих ідей, творчих рішень, спраги відкриттів та перемог, наполегливості йти до мети, вміння відмовляти собі в малому, щоб потім досягти більшого. А головне – навчитися вчитися, створювати власні творчі образи!

Все ваше майбутнє мистецьке життя – це конкурс.

Чекаємо на вашу участь у наступному році.

Оргкомітет Регіональної олімпіади з образотворчого мистецтва повідомляє про рішення журі:

І місце у номінації Декоративне мистецтво (І вікова категорія):

  1. Мазур Дар’я, Рєзнікова Неля, Рєзнікова Аріана
  2. Міндубаєва Каріна
  3. Лихолаб Михайло

І місце у номінації Живопис (І вікова категорія):

  1. Заболотна Яна
  2. Глобенко Софія
  3. Федоськова Володимира
  4. Подшивалова Ольга

І місце у номінації Графіка (І вікова категорія):

  1. Галицький Данило
  2. Фільченкова Ярослава
  3. Гобрікова Катерина

ІІ місце у номінації Декоративне мистецтво (І вікова категорія):

  1. Барвінок Антон
  2. Кузьмінська Катерина
  3. Колективна робота

ІІ місце у номінації Живопис (І вікова категорія):

  1. Суганяка надія
  2. Латіна Євгенія
  3. Воробйов Данило
  4. Варакіна Софія
  5. Чікірис Аліна
  6. Вовнянко Дар’я

ІІ місце у номінації Графіка (І вікова категорія):

  1. Сокалець Наталія

ІІІ місце у номінації Декоративне мистецтво (І вікова категорія):

  1. Гостєєва Софія
  2. Попова Олена
  3. Графенюк Валерія

ІІІ місце у номінації Живопис (І вікова категорія):

  1. Чижевська Анастасія
  2. Красніцька Мар’яна
  3. Суржавська Інна
  4. Дацька Софія

ІІІ місце у номінації Графіка (І вікова категорія):

  1. Ірха Аліна
  2. Вержбицька Дар’я
  3. Сідорова Вікторія

І місце у номінації Декоративне мистецтво (ІІ вікова категорія):

  1. Зацеркляний Іван

І місце у номінації Живопис (ІІ вікова категорія):

  1. Семенова Анастасія
  2. Гребеник Марія

І місце у номінації Графіка (ІІ вікова категорія):

  1. Козюрак Валерія
  2. Поплавська Валерія
  3. Савченко Людмила
  4. Гончаренко Діана
  5. Кравченко Катерина

ІІ місце у номінації Живопис (ІІ вікова категорія):

  1. Охотович Яна
  2. Половець Яніна
  3. Єршова Єлизавета

ІІ місце у номінації Графіка (ІІ вікова категорія):

  1. Домарацька Олександра

ІІІ місце у номінації Живопис (ІІ вікова категорія):

  1. Поліїт Діана
  2. Білий Богдан
  3. Кондратюк Дана

ІІІ місце у номінації Графіка (ІІ вікова категорія):

  1. Астаф’єва Вікторія
  2. Просол Ірина

Особисту відзнаку від провідних фахівців з образотворчого мистецтва отримали:

Від завідувача кафедрою образотворчого мистецтва та дизайну, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Стрітьєвич Тетяни Миколаївни:

  1. Григор’єва Ксенія
  2. Маляр Софія
  3. Немировська Софія
  4. Масний Олександр

Від кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Гарбузенко Лариси Володимирівни:

  1. Задорожня Анастасія
  2. Макаренко Кіра
  3. Мороко Христина
  4. Пасічник Ксенія
  5. Ушакова Марія

Від кандидата педагогічних наук, старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Малежик Юлії Миколаївни:

  1. Сайко Дарина
  2. Кірнус Валерія
  3. Конєва Ангеліна
  4. Безугла Світлана

Від старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Давидова Валерія Миколайовича:

  1. Борисенко Валерія
  2. Калниболотчук Дар’я
  3. Клочко Аліна
  4. Рядова Марія
  5. Халявіна Вікторія

Від старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Кулініч Лариси Олександрівни:

  1. Туманова Юлія
  2. Моісеєва Марія
  3. Гутовська Ніка
  4. Голубенко Єлизавета
  5. Глазкова Катерина

Від кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Кириченко Олени Іванівни:

  1. Гончаренко Максим
  2. Канівець Анастасія
  3. Рубайло Мирослава
  4. Черкашин Максим
  5. Юренко Анастасія

Від викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Гусєвої Любов Григорівни:

  1. Задунаєва Софія
  2. Лелеко Анастасія
  3. Луценко Зоряна
  4. Фоменко Олександра
  5. Прокопенко Алла

Від викладача кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Дереновської Олександри Вікторівни:

  1. Добровольська Даная
  2. Іщенко Вікторія
  3. Резнікова Неля
  4. Солоднікова Єлизавета
  5. Трощинська Дар’я

Від кандидата педагогічних наук, доцента кафедри образотворчого мистецтва та дизайну Пунгіної Ольги Анатоліївни:

  1. Грєшніков Матвій

Всі хто брав участь у Регіональній олімпіаді з образотворчого мистецтва отримають Сертифікати учасників.

Дипломи, Іменні нагороди та Сертифікати всі учасники отримають на e-mail до 18 травня 2019 року.

Повідомлення про офіційне нагородження буде надіслано згодом.

З повагою, Оргкомітет Олімпіади!

Інформацію надано мистецьким факультетом