The Department of Linguodidactics and Foreign Languages and School of Foreign Languages initiated a cooperation between our universities and in accordance with a mutual desire to promote activities between the two universities, Kirovohrad Volodymyr Vynnichenko State Pedagogical University and Mugla Sıtkı Kocman University, adopted a statement of intent on cultural, educational and research cooperation.

За ініціативи кафедри лінгводидактики та іноземних мов Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка уклав Угоду про співробітництво з Mugla Sıtkı Kocman University, Туреччина.

Цього літа (15-24 серпня 2016 року) мені пощастило спілкуватися з європейськими колегами в м. Прага (Чехія). Залишилося приємне враження від організації стажування на базі Празького інституту підвищення кваліфікації. Закордонні фахівці поділилися прогресивним досвідом щодо особливостей навчального процесу в університетах Чехії та Євросоюзу в цілому. Методичні особливості організації навчального матеріалу в університетах викликали емоційні обговорення, плідні дискусії. Програма складалася з 2-х модулів, тож лектори торкнулися й питань перспективи співпраці та розвитку на теренах Євросоюзу.