news 2016 03 22 10 43кандидат філологічних наук, доцент  кафедри української та зарубіжної літератури.

Спеціальність філолога, викладача української мови та літератури здобула в Одеському державному (нині національному) університеті імені І.І. Мечникова (1990-1995).

Працювала вчителем української мови та літератури в школах Кіровоградської області.

З 2002 року працює у Кіровоградському (нині – Центральноукраїнському) державному педагогічному університетом імені Володимира Винниченка.

Автор понад 50 наукових публікацій, монографії «Праісторія в українській літературі: проблема кореляції наукового і художнього пізнання» (Кіровоград, 2014), співавтор монографії «Художній світ Тараса Шевченка: рецепція тексту і підтексту» (Кропивницький, 2019).

Наукові інтереси – постколоніальна критика, українська література ХХ-ХХІ ст., історична проза.

Перелік курсів, які викладає:

• Історія української літератури ІХ-ХVІІІ ст., в т.ч. фольклор
  • Історія української літератури ІІ половини ХІХ століття