кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри української та зарубіжної літератури.

У 2006 році закінчила магістратуру на факультеті філології та журналістики Кіровоградського державного університету імені Володимира Винниченка та за спеціальністю “Українська мова та література”.

У 2009 році під керівництвом професора Григорія Дмитровича Клочека закінчила аспірантуру Кіровоградського державного педагогічного університету ім.В. Винниченка та захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата філологічних наук з історії української літератури на тему: «Художній предмет у поетичному світі Ліни Костенко: семіотичний аспект».

Після захисту поєднує наукову, викладацьку та адміністративну роботу. З 2010 по 2016 рр займала посаду заступника декана факультету філології та журналістики з навчально-методичної роботи.

З 2010 року – керівник наукової секції «Світова література» у МАН України, член журі ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Забезпечує керівництво педагогічною практикою, курсовими і дипломними роботами. Є авторкою низки статей, присвячених творчості Ліни Костенко, а також семіотичному підходу до аналізу літературних текстів.

У сфері наукових інтересів – сучасний літературний процес, поетика постмодерної літератури, семіотика літератури.

Курси, які викладає:

• Історія зарубіжної літератури другої половини ХХ століття

• Сучасний літературний процес

• Література Постмодернізму

• Актуальні проблеми світового літературознавства

• Спецкурс «Твори Нобелівських лауреатів»

Курси "Історія зарубіжної літератури (ІІ пол. ХХ ст.) і "Сучасний літературний процес" розміщені на сайті університету (розділ Moodle.КДПУ та Вікі).