Ми пропонуємо заняття у двох групах:
Група 1. Для тих, хто вивчатиме українську з нуля.
Група 2. Для охочих удосконалити свій рівень володіння мовою.
Які можливості ви отримаєте:
Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій - це унікальний простір для фахового навчання та професійного зростання майбутніх філологів, вчителів, перекладачів, лінгвістів, психологів та журналістів.
Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій має не лише зразкову репутацію, власні традиції, а й давню і славетну історію, що бере початок від днів заснування університету. Вперше на двох курсах мовно-літературного факультету навчалося всього лише 55 студентів. А сьогодні вже сотні філологів щороку мають можливість стати частиною історії престижного та потужного факультету одного з кращих вищих освітніх закладів регіону — Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.
Студент, який обирає наш факультет, робить один із правильних кроків у своєму житті, адже можливості, що відкриваються від самого вже вступу – це шлях до успішної самореалізації, перспектива бути почутим, побаченим і, звісно, пройти школу відомих в Україні і за її межами вчених – професорів Григорія Клочека, Сергія Михиди, Олександра Білоуса, Світлани Ковтюх, Олега Семенюка, Лариси Ярової, Світлани Шандрук та інших.
Факультет має п’ять кафедр:
На факультеті працюють 66 викладачів вищої і найвищої кваліфікації. Вони – професіонали своєї справи, які знають, як це – віддати своє серце студентові, навчити вчитися, розширити горизонти – наука для життя, а не як самоціль. Наші викладачі впевнені, що творча, органічна співпраця зі студентом як із майбутнім колегою – це єдино правильний підхід до навчання, адже сьогоднішні студенти філфаку, а завтрашні філологи, вчителі, перекладачі і журналісти – це люди, які багато в чому визначають гуманітарну ауру нації.
Ми здійснюємо підготовку фахівців за такими спеціальностями:
Спеціальність «Середня освіта»
Українська мова і література (додаткова спеціальність: практична психологія; зарубіжна література)
Мова і література (англійська) (додаткова спеціальність зарубіжна література)
Мова і література (німецька) (додаткова спеціальність зарубіжна література)
Спеціальність «Філологія»
Германські мови та літератури (переклад включно; перша – англійська)
Германські мови та літератури (переклад включно; перша – німецька)
Спеціальність «Журналістика»
Фахівець із журналістики
Навчання на факультеті рівневе: бакалаврат та магістратура, що відповідає освітнім рівням навчальних закладів Європи.
Науково-дослідна робота органічно поєднується зі студентським самоврядуванням, яке щороку набирає обертів і демонструє рівень самостійних пошуків, творчих ініціатив, організаторських здібностей. Кожен захід, організований нашим факультетом, – авторська розробка від ідеї – до втілення. Тематичні мовно-літературні вечори і студентські розважальні, гумористичні шоу – усе це результат свободи творчості та заохочення з перших днів навчання.
Філфак – це осередок творчої молоді, яка прагне змінити себе та світ, яка здатна словом досягати висот і перемог, для якої особисте та національне благо – це тотожні поняття.
Філфак – це не сухі лекції-семінари – це щоразу відкриття нового художнього світу, медійного простору, мовної картини.
Філфак – це коли любов до книг стає професією, а культура мовлення – стилем життя.Філологи – гуманітарне обличчя держави, інтелектуальні двигуни освітнього процесу, творчо заряджені особистості, які не тільки долають труднощі, а й роблять усе можливе й неможливе, аби таких труднощів не було.