filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

ФІЛФАК – місце щасливих людей

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій -
це унікальний простір для фахового навчання та професійного зростання
майбутніх філологів, вчителів, перекладачів, лінгвістів, психологів та журналістів
Дізнатись більше

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій має не лише зразкову репутацію, власні традиції, а й давню і славетну історію, що бере початок від днів заснування університету. Вперше на двох курсах мовно-літературного факультету навчалося всього лише 55 студентів. А сьогодні вже сотні філологів щороку мають можливість стати частиною історії престижного та потужного факультету одного з кращих вищих освітніх закладів регіону — Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка.
Студент, який обирає наш факультет, робить один із правильних кроків у своєму житті, адже можливості, що відкриваються від самого вже вступу – це шлях до успішної самореалізації, перспектива бути почутим, побаченим і, звісно, пройти школу відомих в Україні і за її межами вчених – професорів Григорія КлочекаСергія Михиди,  Олександра БілоусаСвітлани КовтюхОлега СеменюкаЛариси ЯровоїСвітлани Шандрук та інших.

Факультет має три кафедри:

На факультеті працюють 66 викладачів вищої і найвищої кваліфікації. Вони – професіонали своєї справи, які знають, як це – віддати своє серце студентові, навчити вчитися, розширити горизонти – наука для життя, а не як самоціль. Наші викладачі впевнені, що творча, органічна співпраця зі студентом як із майбутнім колегою – це єдино правильний підхід до навчання, адже сьогоднішні студенти філфаку, а завтрашні філологи, вчителі, перекладачі і журналісти – це люди, які багато в чому визначають гуманітарну ауру нації.

НАШІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

ОСВІТНІЙ РІВЕНЬ БАКАЛАВРА

• 014.01 Середня освіта (Українська мова і література)
  • 014.021 Середня освіта (Мова та зарубіжна література (англійська мова і література))
  • 035.041 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша - англійська
  • 035.043 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша - німецька
  • 035.10 Філологія. Прикладна лінгвістика
  • 061 Журналістика

ОСВІТНІЙ РІВЕНЬ МАГІСТРА

• 014.01 Середня освіта (Українська мова і література)

• 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська

ОСВІТНЬО-НАУКОВИЙ РІВЕНЬ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ

• 035.01 Філологія. Українська мова та література

Навчання на факультеті рівневе: бакалаврат та магістратура, що відповідає освітнім рівням навчальних закладів Європи.

Науково-дослідна робота органічно поєднується зі студентським самоврядуванням, яке щороку набирає обертів і демонструє рівень самостійних пошуків, творчих ініціатив, організаторських здібностей. Кожен захід, організований нашим факультетом, – авторська розробка від ідеї – до втілення. Тематичні мовно-літературні вечори і студентські розважальні, гумористичні шоу – усе це результат свободи творчості та заохочення з перших днів навчання.

НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТУ