Банер 2021

Шановні учасники/учасниці конкурсних випробувань для вступу до 9-10-х класів комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького» (корпус ЦДПУ ім. В. Винниченка) та їх батьки!

Повідомляємо, що реєстрація на конкурсні випробування ЗАВЕРШЕНА. Вона здійснювалася у період з 01 лютого 2021 року до 28 травня 2021 року включно (з 22 березня 2021 р. була доступна тільки онлайн-реєстрація).

*****

З 02 червня до 11 червня 2021 року продовжується реєстрація на конкурсні випробування для вступу тільки до 10 МИСТЕЦЬКОГО класу. Реєстрація здійснюється в закладі за адресою: вул. Шевченка, буд. 1, корп. 5, ауд. 306. Довідки за телефоном: +38-0522-35-13-55.

*****
Усіх, хто зареєструвався на конкурсні випробування до 9-10-х класів ліцею, просимо уважно ознайомитися з інформацією на картинці.

 

Оновлена інформація 2021

*****

Зверніть увагу: якщо учасник/учасниця вступних випробувань до 10-х профільних класів має свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою або є переможцем/переможницею II-III етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН поточного навчального року, то він/вона звільняється від іспиту №2 з виставленням до протоколу максимальної кількості балів (детальніше в пунктах 3.12, 3.13 Правил конкурсного приймання учнів до комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького» в класи, які навчаються на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (від 28 січня 2021 року).

У такому випадку необхідно про це повідомити адміністрацію ліцею «Науковий» за номером телефону +38-0522-35-13-55 не пізніше 16 червня 2021 року та принести документ або його копію, що підтверджує досягнення, у день проведення конкурсного випробування (на вибір один із варіантів: 1) копія свідоцтва про базову загальну середню освіту з відзнакою та додатку до нього; 2) табель успішності (оригінал) за поточний навчальний рік із підписом директора, печаткою закладу освіти та зазначенням інформації про отримання свідоцтва з відзнакою; 3) довідка з місця навчання про отримання свідоцтва з відзнакою).

*****

Плата за додаткові освітні послуги у 2021-2022 н. р. за один навчальний рік становитиме 4000 грн. (для тих, хто вступає у 2021 році).

*****

Зверніть увагу: відповідно до пункту 2.8 Правил конкурсного приймання учнів до комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького» у класи, які навчаються на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (від 28 січня 2021 року), якщо учень не має реєстрації місця проживання у місті Кропивницький, то його батьки або особи, що їх замінюють, у період подачі документів до закладу освіти повинні узгодити питання щодо фінансування утримання учня з органами влади за місцем реєстрації (пункт 18 рішення сесії Кропивницької міської ради від 22 грудня 2020 року № 43 «Про бюджет Кропивницької територіальної громади на 2021 рік»: «…послуги у сфері освіти, охорони здоров’я, культури та спорту надаються безкоштовно закладами міста Кропивницького для громадян, які проживають та/або зареєстровані за межами міста Кропивницького, лише за наявності договору про здійснення таких видатків за рахунок міжбюджетних трансфертів між Кропивницькою міською територіальною громадою та відповідною об’єднаною територіальною громадою чи іншим органом місцевого самоврядування»).

 

  • Правила конкурсного приймання учнів до комунального закладу «Ліцей "Науковий" Міської ради міста Кропивницького»  Завантажити
  • Інформація про вступ до ліцею "Науковий" 2021 Завантажити

Матеріали для підготовки до конкурсного відбору минулих років

Програми конкурсного відбору

Приклади завдань