Додатковий конкурсний набір

УВАГА!!! Оголошується додатковий конкурсний набір до 10-х класів Наукового ліцею (корпус ЦДПУ ім. В. Винниченка):

-  10 біолого-хімічний клас (профільне вивчення біології та хімії);

 -  10 мистецький клас (поглиблене вивчення навчальних предметів відповідно до одного з напрямків: художнього, вокального або хореографічного).

Конкурсні випробування відбудуться 23 червня 2020 р. о 9:00 год. (реєстрація з 8:45 год) за адресою вул. Шевченка, 1, корпус №5: 

10 біолого-хімічний клас:

Іспит №1. Контрольна робота з біології.

Іспит №2. Диктант з української мови. 

10 мистецький клас:

Іспит №1. Тестові завдання з української літератури.

Іспит №2. Диктант з української мови.

Примітка: Якщо учні брали участь у вступних випробуваннях до інших 10-х профільних класів Наукового ліцею у 2020 році і не пройшли за кількістю балів, вони складають тільки іспит №1.

Для участі у додатковому конкурсному наборі необхідно здійснити онлайн-реєстрацію, заповнивши форму за посиланням:

https://forms.gle/jZQXrtmotSyBxHkZ8

Онлайн-реєстрація здійснюється до 10:00 год. 22 червня 2020 року.

Важливо! Заповнювати форму можуть тільки батьки учнів або особи, що їх замінюють. 

Після заповнення форми на екрані з’являється повідомлення з текстом: «Вашу відповідь було записано».  Воно свідчить, що реєстрація успішна.

Телефони: +38-0522-35-13-55; +38-050-141-02-76.

www.facebook.com/nauklitcey

www.instagram.com/nauklitcey

  

Шановні учасники, учасниці конкурсних випробувань для вступу до 9-10-х класів Наукового ліцею (корпус ЦДПУ ім. В.Винниченка) та їх батьки!

Інформуємо Вас про зміни в графіку проведення вступних випробувань у зв’язку із забезпеченням протиепідемічних заходів. Будь ласка, УВАЖНО ознайомтеся з оновленим графіком та інформацією про те, яким чином будуть організовані іспити.

Зверніть увагу, якщо учасник/учасниця вступних випробувань до 10-х профільних класів має свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою або є переможцем/переможницею III-IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад та II-III етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН поточного навчального року, то він/вона звільняється від іспиту №2 з виставленням до протоколу максимальної кількості балів (детальніше в пунктах 3.12, 3.13 Правил конкурсного приймання учнів до комунального закладу «НВО І-ІІІ ступенів «Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області» в класи, які навчаються на базі Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (від 08 січня 2020 року).

В такому випадку, необхідно про це повідомити адміністрацію Наукового ліцею за номером телефону +38-0522-35-13-55 не пізніше 12 червня 2020 року та принести копію документа, який підтверджує досягнення в день проведення конкурсного випробування.

 ekzamen

recomend

  • Правила конкурсного приймання учнів до комунального закладу «КЗ "НВО І-ІІІ ступенів "Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області»  Завантажити
  • Буклет "Вступ до Наукового ліцею-2020 -Завантажити
  • Презентація "КЗ НВО І-ІІІ ступенів "Науковий ліцей Міської ради міста Кропивницького Кіровоградської області"" Відкрити

Матеріали для підготовки до конкурсного відбору минулих років

Програми конкурсного відбору

Приклади завдань