20190329 15114829 березня 2019 року Австрійська фахова бібліотека ім. Б. Штільфріда ЦДПУ ім. В. Винниченка приймала в себе дискусію-тренінг «European projects lab for NGOs» для представників громадських організацій Кіровоградщини. Захід був організований і проведений делегацією Представництва ЄС в Україні, яка з триденним робочим візитом перебувала в нашому місті. Учасники дискусії обговорили проектні заявки, спрямовані на розвиток територіальних громад і вирішення актуальних питань із життя регіону, та отримали експертні рекомендації щодо своїх ініціатив.

28 березня 2019 року двері факультету іноземних мов гостинно розчинилися для учнівської молоді міста, яка завітала до ЦДПУ ім. В. Винниченка на пізнавально-розважальний захід “Eurosession” від Представництва Європейського Союзу в Україні. Захід відвідали 72 учні старших класів НВО «СЗОШ № 6», гімназії №9, ЗОШ №10, НВК «Кіровоградський колегіум» та СЗОШ №14.

29 березня о 13:00 Представництво Європейського Союзу в Україні ініціює обговорення реалізованих проектів ЄС та ідей для конкурсних заявок у форматі дискусії «European projects lab for NGOs». Громадські організації отримають рекомендації експертів щодо проектних ініціатив, після чого відбудеться антитренінг «Як не отримати грант від донора».

Час проведення: 29 березня (п’ятниця), 13:00 – 16:00

Місце проведення: м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка, вул. Шевченка, 1, 5-й корпус, Наукова бібліотека, 3-й поверх

Учасники: Представники громадських організацій, які займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.

20181010 132908Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка зажив слави гостинного господаря і за першої ліпшої нагоди залюбки стає місцем проведення непересічних подій суспільного та культурного життя. Цього разу університет приймав у себе брейн-ринг, проведений під егідою Представництва ЄС в Україні за участі Інформаційного центру ЄС, що працює на базі нашого закладу. Цією подією завершувався триденний робочий візит делегації Представництва до нашого регіону.

У затишній залі Австрійської бібліотеки імені Бернгарда Штільфріда за звання найкращого знавця Європейського Союзу змагались старшокласники НВК «Кіровоградський колегіум», НВО ЗОШ №6, Гімназії імені Тараса Шевченка, Кропивницького Інституту державного та муніципального управління, а також студенти першого курсу факультету іноземних мов ЦДПУ ім. В. Винниченка.

У середу, 10 жовтня, у приміщенні Австрійської фахової бібліотеки імені Бернгарда Штільфріда, що знаходиться на третьому поверсі Наукової бібліотеки ЦДПУ ім. В.Винниченка, Представництво ЄС в Україні спільно з Інформаційним центром ЄС проведуть брейн-ринг на європейську тематику для учнівської та студентської молоді міста. Команди НВК «Кіровоградський колегіум», гімназії імені Тараса Шевченка, Навчально-виховного об’єднання №6, Інституту державного управління та факультету іноземних мов ЦДПУ ім..В.Винниченка продемонструють свої знання історії та сьогодення Європи, командний дух та навички аналітичного мислення. Початок заходу о 12.00. Для всіх присутніх буде проведено вікторину на призи від Представництва ЄС в Україні.