ЦДПУ ім. В. Винниченка завжди охоче долучається до проведення заходів Представництва Європейського Союзу в Україні. Днями ми мали можливість довести це реальними справами і провели перший у Кропивницькому День кар’єри ЄС. Подія від самого початку обіцяла стати непересічною, однак вона не тільки здивувала, але й зламала наші стереотипи та перевершила очікування!

3-4 жовтня в Києві відбувся другий Форум мереж ЄС, метою якого було ознайомити членів мереж з останніми подіями у сфері відносин ЄС та України, дати учасникам можливість поділитися напрацьованим досвідом, проінформувати щодо сучасних інструментів комунікації. Усі заходи в рамках Форуму гостинно прийняв Прем’єр-готель «Русь». Участь у Форумі взяв і представник Інформаційного центру ЄС, який діє при Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, викладач кафедри англійської мови та методики її викладання Леонідов О.С.

20190329 15114829 березня 2019 року Австрійська фахова бібліотека ім. Б. Штільфріда ЦДПУ ім. В. Винниченка приймала в себе дискусію-тренінг «European projects lab for NGOs» для представників громадських організацій Кіровоградщини. Захід був організований і проведений делегацією Представництва ЄС в Україні, яка з триденним робочим візитом перебувала в нашому місті. Учасники дискусії обговорили проектні заявки, спрямовані на розвиток територіальних громад і вирішення актуальних питань із життя регіону, та отримали експертні рекомендації щодо своїх ініціатив.

28 березня 2019 року двері факультету іноземних мов гостинно розчинилися для учнівської молоді міста, яка завітала до ЦДПУ ім. В. Винниченка на пізнавально-розважальний захід “Eurosession” від Представництва Європейського Союзу в Україні. Захід відвідали 72 учні старших класів НВО «СЗОШ № 6», гімназії №9, ЗОШ №10, НВК «Кіровоградський колегіум» та СЗОШ №14.

29 березня о 13:00 Представництво Європейського Союзу в Україні ініціює обговорення реалізованих проектів ЄС та ідей для конкурсних заявок у форматі дискусії «European projects lab for NGOs». Громадські організації отримають рекомендації експертів щодо проектних ініціатив, після чого відбудеться антитренінг «Як не отримати грант від донора».

Час проведення: 29 березня (п’ятниця), 13:00 – 16:00

Місце проведення: м. Кропивницький, Центральноукраїнський державний педагогічний університет ім. В.Винниченка, вул. Шевченка, 1, 5-й корпус, Наукова бібліотека, 3-й поверх

Учасники: Представники громадських організацій, які займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу та зацікавлені в продовженні такої співпраці, або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність.