20181010 132908Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка зажив слави гостинного господаря і за першої ліпшої нагоди залюбки стає місцем проведення непересічних подій суспільного та культурного життя. Цього разу університет приймав у себе брейн-ринг, проведений під егідою Представництва ЄС в Україні за участі Інформаційного центру ЄС, що працює на базі нашого закладу. Цією подією завершувався триденний робочий візит делегації Представництва до нашого регіону.

У затишній залі Австрійської бібліотеки імені Бернгарда Штільфріда за звання найкращого знавця Європейського Союзу змагались старшокласники НВК «Кіровоградський колегіум», НВО ЗОШ №6, Гімназії імені Тараса Шевченка, Кропивницького Інституту державного та муніципального управління, а також студенти першого курсу факультету іноземних мов ЦДПУ ім. В. Винниченка.

У середу, 10 жовтня, у приміщенні Австрійської фахової бібліотеки імені Бернгарда Штільфріда, що знаходиться на третьому поверсі Наукової бібліотеки ЦДПУ ім. В.Винниченка, Представництво ЄС в Україні спільно з Інформаційним центром ЄС проведуть брейн-ринг на європейську тематику для учнівської та студентської молоді міста. Команди НВК «Кіровоградський колегіум», гімназії імені Тараса Шевченка, Навчально-виховного об’єднання №6, Інституту державного управління та факультету іноземних мов ЦДПУ ім..В.Винниченка продемонструють свої знання історії та сьогодення Європи, командний дух та навички аналітичного мислення. Початок заходу о 12.00. Для всіх присутніх буде проведено вікторину на призи від Представництва ЄС в Україні.

20181008 12364108 жовтня до «Прес-клубу реформ» з презентацією відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС завітала делегація Представництва ЄС в Україні. На заході були присутні представники органів місцевого самоврядування, державних та неурядових організацій, які отримали інформацію про можливості співпраці з ЄС. Особливу увагу було приділено довготривалим освітнім, молодіжним, культурним та бізнесовим програмам та проектам Євросоюзу, зокрема Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, EU Study Days, COSME, EU4Business та ін. Під час заходу мали змогу виступити дідерка експертної ініціативи Представництва ЄС Team Europe Кропивницький Вікторія Талашкевич та координатор Інформаційного центру ЄС при Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка Олександр Леонідов.