fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Студентка факультету фізичного виховання отримала нагороду «Молода людина року – 2021»

23 червня 2021 року, напередодні відзначення Дня молоді, у парку Перемоги міста Кропивницького за участі міського голови Андрія Райковича та секретаря міської ради Олега Колюки відбулося нагородження переможців міського конкурсу «Молода людина року – 2021».

Переможцем номінації «Сила духу» стала студентка факультету фізичного виховання, спеціальності «017 Фізична культура і спорт» (група СП20М), член збірної команди області інваспорту з плавання – Вікторія Сємідєтна.

Вона була відзначена за особисту мужність та високий духовний і фізичний потенціал та отримала диплом міського конкурсу “Молода людина року – 2021”.

Вітаємо Вікторію з цим досягненням, бажаємо подальших успіхів та нових перемог!

Інформацію надано кафедрою теорії та методики
олімпійського і професійного спорту