fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Відгомін літніх спортивних баталій

Влітку, з 10 по 15 липня 2012 р. в м. Барселона (Іспанія) відбувся XIV Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юніорів, у якому брало участь 1742 учасника з 180 країн світу.

Нашу країну в бігу на 800 м представляв студент 31 гр. факультету фізичного виховання Олександр Шелест (тренер Армашов П.В.).

Надамо слово О. Шелесту.

У забігах на 800 м брало участь 58 спортсменів, які були розподілені на 7 забігів. За жеребкуванням я був посіяним у сьомому. У напруженій боротьбі фінішував у своєму забігу четвертим, тому не потрапив до наступного кола змагань. Пробіг дистанцію 800 м з особистим рекордом – 1.50.70 хв. і в загальному заліку посів 26 місце. Серед європейських спортсменів увійшов до “десятки” кращих середньовиків Старого світу.

Фахівці легкоатлетичного спорту вважають виступ Саші доволі успішним та перспективним. Побажаємо йому подальших успіхів і ми.