fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Гідне спортивне поповнення

В цьому році на перший курс факультету фізичного виховання (14 група, напрям підготовки 6.010202 Спорт) вступив Шевцов Артем, майстер спорту з велоспорту – вихованець Кіровоградської школи вищої спортивної майстерності.

За рівнем своїх результатів, які демонструє в цьому сезоні, він знаходиться в центрі уваги наставників юніорської збірної України. Переконатись в цьому дає можливість хроніка останніх стартів:
24 червня 2012 року – 11 місце серед 93 учасників на V-му етапі Кубку світу (Канада);
8 вересня 2012 року – 8 місце в складі збірної України серед 27 країн – учасниць Чемпіонату світу з маунтенбайку (Австрія);
9 вересня 2012 року – 19 місце серед 96 юніорів на Чемпіонаті світу (Австрія);
15 вересня 2012 року – 2 місце на Чемпіонаті України з маунтенбайку у крос-кантрі (до 23 років (м. Харків));
16 вересня 2012 року – 1 місце на V-му етапі Кубку України з маунтенбайку, у крос-кантрі (м. Харків).

Артем – надзвичайно працездатна і скромна людина.

Нещодавно він виконав норматив майстра спорту України міжнародного класу з велоспорту з чим ми його щиро вітаємо та зичимо скорити нові спортивні вершини.