fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Знайомимось зі спортивною елітою

У свої 23 роки Тетяна Тетерев’ятникова встигла об’їхати півсвіту та слухати звуки нашого національного гімну, на честь своїх перемог, в самих різних куточках планети.

Після занять плаванням (де виконала І дорослий розряд), вісім років займається таеквон-до (під керівництвом тренера Зюнзі І.М.).

В послужному списку Тетяни численні перемоги та призові місця на Чемпіонатах світу та Європи, у складі національної збірної України.

Визнанням заслуг перед країною стало присвоєння у лютому 2012 року звання Заслуженого майстра спорту України.

На факультеті фізичного виховання Таня здобуває другу вищу фахову освіту, щоб бути успішним тренером, передавати свої знання та уміння талановитій молоді. Але, при цьому наполегливо тренується й сама та мріє про майбутні перемоги.