Мартишевський Костянтин Костянтинович

доцент

Закінчив факультет фізичного виховання Кіровоградського педагогічного інституту ім. О.С. Пушкіна.

Заслужений працівник освіти України, почесний професор Аерокосмічної академії України. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти України, грамотою Кіровоградської обласної державної адміністрації, відмінник народної освіти України.

Кандидат в майстри спорту з волейболу. Член збірної команди УРСР ЦР «Колос» (1965 – 1967 рр.), срібний призер першості СРСР з волейболу (1967 р.). Суддя національної категорії.

Підготував близько 300 волейболістів І та ІІ розрядів, суддів різних категорій.

Коло наукових інтересів: інтенсифікація навчально-тренувального процесу, застосування тренажерно-технічних засобів навчання і контролю, історія і філософія спорту, питання виховання та професійної освіти.

Найважливіші наукові праці:

Монографія: «Історіографія класичного волейболу ХІХ–ХХ століть».

Навчальні посібники: «Тренажерно-технічні засоби у волейболі», «Організація та проведення змагань зі спортивних ігор» (з грифом МОН), «Самовчитель гри у волейбол», «Волейбол у школі».

Статті: Опубліковано понад 90 науково-методичних праць.

Наукове керівництво: Підготував 6 магістрів.