кандидат педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії таметодики олімпійського і професійного спорту

Закінчив факультет фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного інституту ім. О.С. Пушкіна, з відзнакою. Відмінник народної освіти України.Тема кандидатської дисертації: “Формування позитивної адаптації до навчальної праці у дітей 6 – 7 років засобами фізичного виховання” (1990 р., Московський обласний педагогічний інститут ім. Н.К. Крупської).Учень академіка РАО, доктора педагогічних наук, професора Ю.Д. Желєзняка.Коло наукових інтересів: розробка здоров’язберігаючих технологій для учнівської молоді на основі використання засобів фізичного виховання.

Найважливіші наукові праці:

Навчальні посібники: “Основи техніки та методики навчання легкоатлетичних вправ”, “Основи техніки та методики навчання легкоатлетів” – 2-ге видання, доповнене, “Особливості фізичного виховання дітей 6 років”, “Організація і методика фізичного виховання дітей шестирічного віку”, “Основи методики оздоровчої фізичної культури за М. Амосовим”.

Статті: Опубліковано понад 60 наукових та науково-методичних праць, серед яких статті у фахових та зарубіжних виданнях, матеріалах міжнародних конференцій. Стаття, яка була опублікована в журналі “Journal of Education, USA” була відзначена в трьох номінаціях “International Library for Thesis за 2014 рік: Thomas Edison Award”; “International Ecology Research Award”; “Doctorate Research Award”.Наукове керівництво: Здійснює керівництво пошукувачами кафедри. Підготував 1 кандидата наук за спеціальністю 24.00.02 – фізична культура, фізичне виховання різних груп населення, 23 магістрів, серед них дипломанти Всеукраїнської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. У 2014 - 2015 рр. підготував два конкурсні проекти в галузі сучасних здоров’язберігаючих технологій: “Давайте навчатись здоровими!”, “Оздоровчо-прикладний супровід навчальних навантажень учнів початкової школи”. Керує студентською науковою проблемною групою “Актуальні питання фізичного виховання та спорту в студентській науці”.

На громадських засадах керує лабораторією з проблем застосування здоров’язберігаючих технологій в Комунальному закладі “Навчально – виховне об’єднання – “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 31 з гімназійними класами, центр дитячої та юнацької творчості “Сузір’я” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області” та є науковим експертом обласного семінару творчо працюючих вчителів, що діє в Комунальному закладі “Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського”.