кандидат педагогічних наук, доцент

Закінчив факультет фізичного виховання Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка.

У1991–1994рр. навчався в Республіканському училищі олімпійського резерву м. Києва. КМС з футболу. Виступав за футбольні клуби колективів фізкультури: «Локомотив», (м. Знам’янка), «Холодний Яр» (м. Кам’янка); команди майстрів:  «Зірка-Нібас 2» (м. Кіровоград), «Динамо» (м. Сімферополь), «Зірка-Нібас» (м. Кіровоград).

Тема кандидатської дисертації: «Формування особистісної активності майбутніх учителів фізичного виховання у позааудиторній діяльності» (2006 р. спеціалізована вчена рада  Інституту проблем виховання АПН України).

Коло наукових інтересів: активність студентської молоді, теоретико-методичні основи функціонування та розвитку футболу.

Найважливіші наукові праці:

Навчально-методичні матеріали: «Підготовка футбольного арбітра», навчально-методичний комплекс курсу «Теорія і методика спортивних двобоїв», навчально-методичний комплекс курсу «Теорія і методика викладання футболу», «Навчально-методичні матеріали до розрахунково-графічних робіт із спортивної метрології», «Управління підготовкою юного спортсмена».

Статті: Опубліковано понад 20 наукових та науково-методичних праць, серед яких статті у фахових виданнях, матеріалах міжнародних конференцій.

Наукове керівництво: Підготував 5 магістрів.

Громадська робота: голова навчально-методичного комітету федерації футболу у Кіровоградській області