fizmat_logo

Факультет математики, природничих наук та технологій

Студенти ПГФ відвідали АгроЕКСПО-2017

В рамках комплексної практики з ґрунтознавства та основ сільського господарства 20 вересня  35 група природничо-географічного факультету відвідала 5ту Міжнародну  агропромислову виставкау«АгроЕкспо-2017».

АгроЕкспо-2017 – наймасштабніша в Україні виставка техніки, обладнання, технологій, послуг в агропромисловому комплексі. На виставці проходить польова демонстрація техніки та технологій, торговий ярмарок, інформаційні та розважальні заходи.

Для нас,як для майбутніх вчителів біології, звичайно, найцікавішою частиною  стала  виставка сільськогосподарських тварин та птиці. Власники тварин, а також керівник нашої практики Данилків Ольга Миколаївна дали нам дуже багато цікавої і корисної інформації стосовно порід та походження корів , овець, коней, кролів , курей та качок . Ми отримали величезну кількість нових вражень  і знань, які знадобляться нам в нашій професійній діяльності.

Сильман Аліна, студентка 35-ї групи