gulaj

Освіта – Подільська агротехнічна академія, 1997; екологія.

Професійна діяльність: після закінчення ВУЗу у 1997 році працював на посадах викладача, доцента, завідувача кафедри біології.

Вчений ступінь, звання – доктор біологічних наук, доцент кафедри біології.

Тема кандидатського дисертаційного дослідження – “Консортивні зв’язки Leptospira interrogans у гідробіоценозах Центральної України”.

Тема докторського дисертаційного дослідження – “Екологічні зв’язки бактерій Erysipelothrix rhusiopatiae у прісноводних біоценозах” (2017 р.)

Основні публікації:

• Використання Hydrodiction reticulatum в системі еклогічно чистих методів боротьби з лептоспірозом Icterohaemorrhagiae.
  • Reaction of the Erysipelothrixrhusiopathiae species onweeds’ influence.
  • Erysipelothrix rhusiopathiae’ development oppression under the influence of weed metabolites.
  • Використання прибережних рослин для очищення водойм від збудників лептоспірозу.
  • Вплив кореневих дифузатів Phragmites communis на популяції патогенних бактерій.

Напрямки наукової та професійної діяльності – наукова: екологія, зоологія; професійна – організація та методика викладання біологічних дисциплін у ВУЗах

Хобі – фотографія, фауністика.