istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Зеленко Інна Павлівна

кандидат юридичних наук, доцент

Освіта:
Українська державна юридична академія (м. Харків), 1994 р. Спеціальність: Правознавство. Кваліфікація: юрист; Класичний приватний університет, 2015 р. Спеціальність: Педагогіка вищої школи. Кваліфікація: викладач університетів та вищих навчальних закладів; Національний університет внутрішніх справ (м. Харків), ад’юнктура, 2000 р.

Напрями наукової та професійної діяльності: теорія правових відносин, проблемні питання підстав виникнення правовідносин, презумпції, фікції, аналогії, аксіоми, оцінні поняття у праві; проблеми інформаційно-правових відносин; проблеми медіаправа.

Тема кандидатської дисертації: «Правова культура працівників органів внутрішніх справ (загальнотеоретичний аспект)» (2006 р.).

Транслітерація імені: Inna Zelenko

ORCIDiD: 0000-0003-0226-7481

Профілі: Web of ScienceGoogle Scholar

Відзнаки: Подяка Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації (2017 р.).

Дисципліни, які викладає: теорія держави і права, інформаційне право, сучасні правові системи, медіаправо.

Публікації: всього надруковано понад 80 публікацій, серед яких: 1 стаття у виданні, яке включено до наукометричної бази Web of Science, 26 статей в наукових фахових виданнях України (з них 8 у наукометричній базі IndexCopernicus), 5 навчально-методичних посібників, близько 50 публікацій у збірниках матеріалів та тез доповідей конференцій.

Основні публікації

Посібники:

1. Навчальний посібник з теорії держави та права для підготовки до іспиту / Укладач Зеленко І.П. Кіровоград, 2015. 161 с.

2. Навчальний посібник для практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Юридична деонтологія» / Укладач Зеленко І.П. Кіровоград, 2017. 60 с.

3. Навчальний посібник для практичних занять та самостійної роботи з дисципліни «Основи римського приватного права» / Укладач Зеленко І.П. Кропивницький, 2018. 40 с.

4. Навчальний посібник для семінарських занять та самостійної роботи з дисципліни «Теорія держави і права» / Укладач Зеленко І.П. Кропивницький, 2022.

5. Навчальний посібник для семінарських занять та самостійної роботи з дисципліни «Інформаційне право» / Укладач Зеленко І.П. Кропивницький, 2023.

Наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, рекомендованих МОН, зокрема Scopus або Web of Science Core Collection:

1. Zelenko , Serbyn R., Kiselyova E., Voloshyna M. Administrative and Legal Mechanism for Ensuring the Rights of Civil Servants in Ukraine and the Developed Countries of the World CUESTIONES POLÍTICAS. Vol. 37 №º 65 (julio-diciembre 2020): 230-247. URL: http://surl.li/gwbno (Web of Science)

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. Зеленко І.П. Оцінні поняття у праві: функціональне призначення. Наукові записки. Серія: Право. 2019. № 2. С. 11-13 (Index Copernicus International)

2. Зеленко І.П. Дискусійні питання судової правотворчості на черговому етапі судової реформи. Наукові записки. Серія: Право. 2020. № 1. С. 9-13. (Index Copernicus International)

3. Зеленко І.П. Правові аксіоми: підходи до розуміння. Наукові записки. Серія: Право. 2020. № 2. С. 8-12. (Index Copernicus International)

4. Зеленко І.П. Концептуальні питання значення правових аксіом. Наукові записки. Серія: Право. 2021. Випуск 10. Кропивницький, 2021. 120 с. С. 6-8. (Index Copernicus International)

5. Зеленко І.П. Термінологічний плюралізм оцінних понять. Наукові записки. Серія: Право. 2021. Випуск 11. Кропивницький, 2021. 150 с. С. 9-14. (Index Copernicus International)

6. Зеленко І.П. Плюралізм підходів до класифікації правових аксіом. Наукові записки. Серія: Право. 2022. № 12. С. 9-13. (Index Copernicus International)

7. Зеленко І.П. Спеціальні методи дослідження державно-правових явищ: сучасний погляд. Наукові записки. Серія: Право. 2022. № 13. С. 9-14. (Index Copernicus International)

Електронна пошта: [email protected]