istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Корнійченко Анастасія Олександрівна

доктор філософії зі спеціальності 081 Право, старший викладач

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2016 р. Спеціальність: Правознавство. Кваліфікація: бакалавр права;

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, магістратура, 2018 р. Спеціальність: Право. Кваліфікація: юрист, викладач права;

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, аспірантура, 2021 р.

Напрями наукової та професійної діяльності: адміністративне право, адміністративний процес, правові аспекти запобігання булінгу, організація роботи юридичної клініки.

Тема дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії: «Адміністративно-правовий механізм запобігання булінгу в Україні» (2021 р.).

Транслітерація імені: Anastasia Korniichenko

ORCIDiD: 0000-0002-7826-4386

Профілі: Google Scholar

Відзнаки: І місце в конкурсі на здобуття обласної премії молодим науковцям Кіровоградської області та стипендії обласної державної адміністрації і обласної ради для аспірантів та докторантів (2021 р.), Сертифікат за високі досягнення у науково-дослідній діяльності Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (2021 р.).

Дисципліни, які викладає: адміністративне право, адміністративне судочинство, основи права ЄС, організація роботи юридичної клініки, цивільний процес.

Публікації: всього надруковано понад 40 наукових публікацій, серед яких: 1 стаття у виданні, яке включено до наукометричної бази Web of Science, 1 стаття у періодичному науковому виданні держави, яка входить до Організації економічного співробітництва та розвитку та Європейського Союзу, 14 статей в наукових фахових виданнях України (всі у наукометричній базі Index Copernicus), публікації у збірниках матеріалів та тез доповідей конференцій. Брала участь у підготовці Тому 5. Адміністративне право Великої української юридичної енциклопедії: у 20 томах. (2020 р.).

Основні публікації

Наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, рекомендованих МОН, зокрема Scopus або Web of Science Core Collection:

1. Korniichenko, A., Mykhailyk, O., Yurakh, V., Denysiuk, D., & Shevchenko, N. (2021). Experience in the legal regulation of international cooperation in police activity. Cuestiones Políticas, 39(71), 308-316. DOI: https://doi.org/10.46398/cuestpol.3971.15 (Web of Science)

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. Корнійченко А.О. Поняття та елементи адміністративно-правового механізму запобігання булінгу в Україні. Наукові записки. Серія: Право. Випуск 7. 2019. С. 99-105. (Index Copernicus International)
  2. Корнійченко А.О., Соболь Є.Ю. Булінг в освітньому середовищі – детермінанти та форми. Наукові записки. Серія: Право. Випуск 8. 2020. С. 4-9. (Index Copernicus International)
  3. Нормативно-правовий механізм як складова адміністративно-правового регулювання запобігання булінгу в Україні. Наукові записки. Серія: Право. Випуск 9. 2020. С. 133-137. (Index Copernicus International)
  4. Корнійченко А.О. Дефінітивна характеристика булінгу як юридичної категорії адміністративного права. Вісник Академії праці, соціальних відносин і туризму. № 3. C. 18-25. (Index Copernicus International)
  5. Корнійченко А.О. Методологія дослідження адміністративно-правового механізму запобігання булінгу. Актуальні проблеми правознавства. Випуск 4(24). 2020. С. 43-48. (Index Copernicus International)
  6. Корнійченко А.О. Особливості адміністративно-правового механізму запобігання булінгу в Грузії. Юридичний науковий електронний журнал. Випуск 9. 2020. C. 234-237. (Index Copernicus International)
  7. Корнійченко А.О. Адміністративно-правовий механізм запобігання булінгу: перспективний досвід Республіки Корея. Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Серія «Юриспруденція». Випуск 46. 2020. C. 86-89. (Index Copernicus International)
  8. Корнійченко А.О. Принципи адміністративно-правового механізму запобігання булінгу в Україні: поняття та система. Наукові записки. Серія: Право. 2021. Випуск 10. С. 60-65. (Index Copernicus International)