istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Скляренко Ігор Васильович

доктор філософії зі спеціальності 081 Право, старший викладач

Освіта:
Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2017 р. Спеціальність: Середня освіта (Історія). Кваліфікація: історик, вчитель історії та правознавства;

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістратура, 2018 р. Спеціальність: Право. Кваліфікація: юрист;

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, аспірантура, 2021 р.

Напрями наукової та професійної діяльності: історія держави та права, адміністративне право, адміністративний процес, правове регулювання місцевого самоврядування, кримінальне право, кримінальний процес, цивільний процес

Тема дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філософії: «Особливості розгляду публічно-правових спорів у сфері управління комунальною власністю» (2021 р.).

Транслітерація імені: Ihor Skliarenko

ORCIDiD: 0000-0003-2104-6721

Профілі: Web of ScienceGoogle Scholar

Відзнаки: Грамота Ленінського районного суду м. Кіровограда (2019 р.), Подяка Олександрівської селищної ради Кропивницького району Кіровоградської області (2021 р.).

Дисципліни, які викладає: цивільний процес, кримінальне право (особлива частина).

Публікації: всього надруковано понад 25 публікацій, серед яких: 1 стаття у виданні, яке включено до наукометричної бази Web of Science, 2 статті у періодичних наукових виданнях держав, які входять до Організації економічного співробітництва та розвитку та Європейського Союзу, 6 статей в наукових фахових виданнях України (з них 5 у наукометричній базі Index Copernicus), публікації у збірниках матеріалів та тез доповідей конференцій.

Основні публікації

Наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, рекомендованих МОН, зокрема Scopus або Web of Science Core Collection:

1. Sobol Y., Kondratenko V., Okopnyk О., Fomichov K., Skliarenko I. Interactions between the international convention and the system of guaranteeing the rights of persons with disabilities in Ukraine. Cuestiones Políticas. Vol. 40. Núm. 74. 2022. р.р. 662-672. DOI: https://doi.org/10.46398/cuestpol.4074.36 (Web of Science)

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. СкляренкоІ. Поняття, ознаки та види комунальної власності як виду публічного майна. Актуальні проблеми правознавства. 2019. Вип. 2. Тернопіль. С. 77-82.
  2. Скляренко І.В., Соболь Є.Ю. Публічно-правові спори у сфері управління комунальною власністю, пов’язані із захистом прав осіб з інвалідністю. Наукові записки. Серія: Право. Випуск 6. Спецвипуск. ТОВ «Полімед-Сервіс», 2019. Кропивницький. С. 33-37.
  3. Скляренко І.В. Поняття та ознаки органу місцевого самоврядування як учасника публічно-правових спорів у сфері управління комунальною власністю. Наукові записки. Серія: Право. 2019. Вип. 7. Кропивницький. С. 117-122.
  4. Скляренко І.В., Соболь Є.Ю. Особливості управління комунальною власністю як предмету публічно-правових спорів у сфері управління комунальною власністю. Юридичний науковий електронний журнал. № 3. С. 265-269.
  5. Скляренко І.В. Депутат місцевої ради як суб'єкт кримінального правопорушення. Наукові записки. Серія: Право. 2022. Вип. 13. Кропивницький. С. 122-128.

Електронна пошта: [email protected]