istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Трошкіна Катерина Євгенівна

кандидат юридичних наук, доцент, спеціаліст з інтелектуальної власності

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2009 р. Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти. Історія. Кваліфікація: магістр педагогічної освіти, викладач історії;

Інститут інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» (м. Київ), 2011 р. Спеціальність: інтелектуальна власність. Кваліфікація: професіонал з інтелектуальної власності;

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, магістратура, 2015 р. Спеціальність: Правознавство. Кваліфікація: юрист.

Напрями наукової та професійної діяльності: конституційне законодавство періоду Української революції, право інтелектуальної власності, реєстрація авторського права, академічна доброчесність.

Тема кандидатської дисертації: «Становлення інституту громадянства в УНР та ЗУНР (1918 – 1921 рр.): історико-порівняльне дослідження» (2018 р.).

Транслітерація імені: Kateryna Troshkina

ORCIDiD: 0000-0002-1795-7234

Профілі: Web of ScienceGoogle Scholar

Відзнаки: Подяка Ректорату Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (2009 р.), Грамота міської ради та виконавчого комітету м. Кропивницького (2018 р.), Подяка Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської державної адміністрації (2019 р.).

Дисципліни, які викладає: юридична деонтологія, основи наукової діяльності та академічної доброчесності, конституційне право, адміністративне право, кримінальне право, право інтелектуальної власності.

Публікації: всього надруковано понад 60 публікацій, серед яких: монографія у співавторстві, 2 статті у виданні, яке включено до наукометричної бази Web of Science, 19 статей в наукових фахових виданнях України, 2 статті у зарубіжних виданнях, 6 навчально-методичних посібників, а також публікації у збірниках матеріалів та тез доповідей конференцій.

Основні публікації

Монографії:

1. Трошкіна К.Є. Формування європейського громадянства як одного з напрямків євроінтеграційного процесу. Інтеграція правової системи України в Європейський простір: стан та шляхи розвитку: монографія. Кол.авторів; В.Г.Гриценко, Є.Ю.Соболь. Кропивницький: Полімед-Сервіс, 2018. С. 66-90.

Наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, рекомендованих МОН, зокрема Scopus або WebofScienceCoreCollection:

1. Tatyana Milova, Kateryna Troshkina, Yevhenii Horlov, Jaroslaw Dobkowski. Country’s Brand and Corruption Level: Cointegration Analysis. Marketing and Management of Innovations. №3. 366-373. DOI: http://doi.org/10.21272/mmi.2019.3-28 (Web of Science)
  2. Olena Gulac, Roman Oleksenko, Yevhen Sobol, Tetiana Milova, Kateryna Troshkina. Revista Cuestioners Politicas. Volumen 40. Numero 75. Р. 299 – 311. DOI: http://doi.org/10.46398/cuestpol.4075.20 (Web of Science)

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. Трошкіна К.Є. Зарубіжний досвід забезпечення виплати авторської винагороди у сфері винахідництва. Юридичний науковий фаховий журнал. 2019. № 1. С. 71 – 75.
  2. Трошкіна К.Є. Передумови становлення інституту громадянства в УНР. Актуальні проблеми правознавства. 2019. Випуск 1 (17). С. 28 – 34.
  3. Трошкіна К.Є. Передумови встановлення українського громадянства на західноукраїнських землях в першій чверті ХХ ст. Наукові записки. Серія : Право. Випуск 6. Кропивницький : ТОВ «Полімед-Сервіс», 2019. С. 19 – 25.
  4. Трошкіна К.Є. Співвідношення категорій «підданство» та «громадянство»: історико-правовий аспект. Наукові записки Таврійського національного університету імені В.І.Вернадського. Серія: юридичні науки. Том 30 (69). № 4. С. 17 – 22.
  5. Трошкіна К.Є. Peculiarities of establishment of the institute of citizenship in Ukraine and certain foreign countries. Наукові записки. Серія: Право. 2020. Випуск 8. С. 24 – 29.
  6. Трошкіна К.Є. Правове регулювання авторської винагороди за законодавством України. Наукові записки. Серія: Право. 2020. Випуск 9. С. 51 – 57.
  7. Трошкіна К.Є. Правове регулювання діяльності наукових парків в Україні. Наукові записки. Серія: Право. 2021. Випуск 10. С. 33 – 38.
  8. Трошкіна К.Є., Колісніченко В.А. Генеза спадкового права в Україні. Наукові записки. Серія: Право. Випуск 11. С. 133 – 138.
  9. Трошкіна К.Є. Особливості застосування медіації у сфері авторського права. Наукові записки. Серія: Право. 2022. Випуск 12. С. 45 - 50.
  10. Трошкіна К.Є. Правовий статус Національного органу інтелектуальної власності : особливості європейського досвіду та Україна. Наукові записки. Серія: Право. 2022. Випуск 13. С. 40 – 45.

Електронна пошта: [email protected]