istfak_logo

Факультет історії, бізнес-освіти та права

Сокуренко Олена Анатоліївна

кандидат юридичних наук, доцент

Освіта:
Харківський національний університет внутрішніх справ, 2007 р. Спеціальність: Правознавство. Кваліфікація: юрист;

Харківський національний університет внутрішніх справ, ад’юнктура, 2010 р.

Напрями наукової та професійної діяльності: актуальні проблеми адміністративного права та процесу, фінансового права, інформаційного права, цивільного права, особливості правового регулювання правоохоронних органів.

Тема кандидатської дисертації: «Адміністративно-правове регулювання діяльності ОВС у сфері захисту права інтелектуальної власності» (2011 р.).

Транслітерація імені: Olena Sokurenko

ORCID iD: 0000-0002-8169-3720

Профілі: Web of ScienceGoogle Scholar

Дисципліни, які викладає: цивільне право, договірне право, спадкове право, актуальні проблеми цивільного права.

Публікації: всього надруковано понад 125 публікацій, серед яких: 2 монографії у співавторстві, 3 статті у виданнях, які включено до наукометричної бази Web of Science, статті в наукових фахових виданнях України, навчально-методичні посібники, публікації у збірниках матеріалів та тез доповідей конференцій.

Основні публікації

Монографії:

1. Sokurenko E.А. International law-enforcement practice of environmental legal order. Розвиток національного права в контексті інтеграції в Європейський правовий простір. Варшава, 2018. С. 182-203.
  2. Сокуренко О.А. Вплив євроінтеграційних процесів на цивільне та сімейне право України. Інтеграція правової системи України в Європейський простір: стан та шляхи розвитку: колективна монографія. Кропивницький: Полімед-Сервіс, 2018. С.143-163.

Наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, рекомендованих МОН, зокрема Scopus або Web of Science Core Collection:

1. Riabovol L.T., Hrytsenko V.G., Sokurenko O.A. Methodical system of legal disciplines university coaching. Science and Education. №2. p.16-26. URL: https://cutt.ly/65C0eDT (Web of Science)
  2. Kozin Serhii, Tatarova Tetiana, Korzh-Ikaieva Taisiia, Sokurenko Olena, Maltsev Vitalii. Description of the legal basis for the protection of labor rights of migrants. Cuestiones Politicas. Vol. 38, №Especial (2da parte) 2020, 549-560. (Web of Science)
  3. Sokurenko, O., Udalova, L., Chubenko, A., Pronin, F., & Kozlova, Y. (2022). Legal support for improving transparency of the asset recovery and management agency’s activities. Amazonia Investiga, 11(52), 55-61. (Web of Science)

Статті у наукових фахових виданнях України:

1. Сокуренко О. А. Нормативно-правове регулювання інституту захисту дітей-біженців. Наукові записки. Серія: Право / Ред. кол.: Є.Ю.Соболь, В.Г.Гриценко, О.В.Батанов та ін. Випуск 7. Спецвипуск. Кропивницький : ТОВ «Полімед-Сервіс», 2019. 80-83 с.

2. Сокуренко О.А. Проблеми пенсійного забезпечення в Україні. Наукові записки. Серія: Право / Ред. кол.: Є.Ю.Соболь, № 66 від 12.05.2015 р. В.Г.Гриценко, О.В.Батанов та ін. Випуск 6. Кропивницький : ТОВ «ПолімедСервіс», 2019. 46-50 с.

3. Сокуренко О. А. Осноні принципи пенсійного забезпечення в Україні. Наукові записки. Серія: Право / Ред. кол.: Є.Ю.Соболь, В.Г.Гриценко, О.В.Батанов та ін. Випуск 8. Кропивницький : ТОВ «Полімед-Сервіс», 2020. 33- 37 с.

4.Сокуренко О. А. Цивільно-правова та адміністративна відповідальність за порушення законодавства про пенсійне забезпечення. Наукові записки. Серія: Право / Ред. кол.: Є.Ю.Соболь, В.Г.Гриценко, О.В.Батанов та ін. Випуск 11. 2021. С. 29-32.

5. Сокуренко О.А Деякі аспекти пенсійного забезпечення. Науковий вісник Міжнародного гуманітарного університету. Сер.: Юриспруденція. 2021 № 54 том 1. c. 94-96

6. Сокуренко О.А Діяльність пенсійного фонду України, як основного органу публічної адміністрації у сфері пенсійного забезпечення. Прикарпатський юридичний вісник. Випуск 6 (41), 2021. с. 82-85

7. Сокуренко О.А. Досвід розвинутих країн світу в організації системи пенсійного забезпечення. Наукові записки. Серія: Право / Ред. кол.: Є.Ю.Соболь, В.Г.Гриценко, О.В.Батанов та ін. Випуск 12. 2022. с.79-82

Електронна пошта:  [email protected]