fizvih_logo

Факультет фізичного виховання

Язловецька Оксана Валентинівна

Yazlovecka

кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний інститут імені О. С. Пушкіна, 1994 р. Спеціальність: «Історія та народознавство». Кваліфікація: «Вчитель історії та народознавства»

Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. В. Винниченка, 1995 р. Спеціальність: «Психологія. Практична психологія в галузі народної освіти». Кваліфікація: «Практичний психолог»

Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені В. Винниченка, 2020 р. Спеціальність: Середня освіта (Фізична культура). Кваліфікація: «Магістр освіти. Вчитель фізичної культури закладу загальної середньої освіти».

Напрями наукової та професійної діяльності: здоров'язберігаюча педагогіка, оздоровчий фітнес

Тема кандидатської дисертації:  «Педагогічні умови виховання основ здорового способу життя підлітків у позакласній діяльності» (2004 р.)

Транслітерація імені: Оksana Yazlovetska

ORCID ID: 0000-0003-2653-1662

ПрофіліWeb of scienceGoogle Scholar

Дисципліни, які викладає: Педагогіка фізичного виховання; Організація спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи; Рекреаційні аспекти фізичного виховання; Сучасні педагогічні та інноваційні технології у фізичному вихованні; Педагогіка спортивної діяльності; Організація та методика проведення наукових досліджень у сфері фізичної культури і спорту

Основні публікації:

Посібники:

1. Сучасні методи й системи оздоровлення: навч .посіб. Кіровоград, РВВ. 2005. 388 с. (у співавторстві)
  2. Педагогічна практика (завдання з педагогіки): навч-метод. посіб.-Кіровоград: РВВ КДПУ ім. В. Винниченка. 2010. 88 с. (у співавторстві)
  3. Новітні технології у фізичному вихованні та спорті: навч. посіб. Кіровоград: Поліграфічне підприємство «Есклюзив-Систем», 2014. 204 с. (у співавторстві)
  4. Педагогіка фізичного виховання: навч. посіб. Кіровоград: Приватне підприємство «Есклюзив-Систем», 2015. 260 с.
  5. Педагогіка фізичного виховання та спортивної діяльності: навч. посіб.. Харків: Мачулін, 2018. 445 с. (у співавторстві)
  6. Організація і методика проведення наукових досліджень у сфері фізичної культури:навч.-метод. посіб. Кропивницький: ФОП Піскова М.А., 2023. 241 с. (у співавторстві)

Наукові публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз, рекомендованих МОН, зокрема Scopus або Web of Science Core Collection:

1. Formation of the Subjectivity of the Future Teacher in the Educational Realities of Ukraine. Revista Romaneasca Pentru Educatie Multidimensionala14(2), 434-460.  (у співавторстві)

Статті у фахових виданнях України:

1. Теоретичний аналіз підходів до визначення сутності поняття «управлінська компетентність керівника закладу освіти». Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах: зб. наук. пр. [редкол.: А.В. Сущенко (голов. ред.) та ін.]. Запоріжжя: КПУ, 2019. Вип. 62. Т. 1. С. 147-151.
  2. Особливості компетентнісно орієнтованого навчання у вищій школі. Рідна школа. №2, 2019 р. С.22-28. (у співавторстві).
  3. Інноваційна концепція сучасної теорії фізичного виховання. Педагогіка формування творчої особистості у вищій і загальноосвітній школах: зб. наук. праць. Запоріжжя: КПУ, 2020 р., №68,. Т. 1. С. 142-146.
  4. Теоретичні аспекти формування вольових якостей у підлітків засобами фізичного виховання. Науковий часопис національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Серія № 15. Науково-педагогічні проблеми фізичної культури (фізична культура і спорт): зб. наукових праць/ За ред. О.В. Тимошенка. Київ: Видавництво НПУ імені М.П.  Драгоманова, 2021. Випуск 3К (131) 21. С.451-455.
  5. Formation of health preservation environment of general educational institution. Формування здоров’язбережувального середовища закладу загальної середньої освіти. Physical culture and sport in harmoniously developed personality formation. Volodymyr Prystynskyi, Tadeusz Pokusa (editors). Monograph. Publishing House WSZiA, Opole. 396. Р. 213-222.
  6. Проблеми розвитку інклюзивної освіти у сфері фізичної культури в Україні. Наукові записки. Серія: Педагогічні науки (200). Кропивницький: РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2022. С.171-175.
  7. Інноваційні технології в системі фізичного виховання школярів. Наукові записки. Серія: Педагогічні науки. Кропивницький: РВВ ЦДПУ ім. В. Винниченка, 2022. Випуск 205. С.224-229.
  8. Компетентнісний підхід як основа реформування освітнього процесу. Наукові записки. Серія: Педагогічні науки. Кропивницький: Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, 2022. Випуск С. 247-253.