filfak_logo

Факультет української філології, іноземних мов та соціальних комунікацій

Тренінг «Захист прав громадян в умовах воєнного стану» у Vynnychenkos kowocenter

4 травня2023 року студенти-клініцисти юридичноїклініки «Artiumdelex» у Vynnychenkoskowocenter провели тренінг для студентів різних факультетів ЦДУ ім. ВолодимираВинниченка на тему «Захист прав громадян в умовахвоєнного стану».

Спікерами заходу виступили студентський директор юридичної клініки Олександр Кодема та його заступниця Єлизавета Каргаполова, які розповіли слухачам про конституційні права та свободи громадян України, їх охорону та захист в умовах воєнного стану.

Учасники тренінгу моделювали ситуаційні кейси, проходили бліц-тестування та вирішували інтерактивні задачі.

Слухачі здобули знання у сфері прав громадян та навички у їх захисті взагалі й під час воєнного стану зокрема.