1 липня 2020 року відбулося спільне засідання кафедри методик дошкільної та початкової освіти та директорів закладів дошкільної освіти (стейкхолдерів) міста Кропивницького. Засідання було присвячене обговоренню шляхів реалізації затверджених Стандартів вищої освіти для підготовки бакалаврів та магістрів зі спеціальності 012 Дошкільна освіта. В обговоренні освітньо-професійних програм Дошкільна освіта та логопедія (перший (бакалаврський)) рівень вищої освіти та Дошкільна освіта та Початкова освіта (другий (магістерський)) рівень вищої освіти взяли участь Брояковська Н. М. (директор ЗДО № 21 «Струмочок»), Блакитна А. М. (директор ЗДО № 2 «Ятранчик»), Зубалій А. О.  (директор ЗДО № 22 «Оленка») та Ружина Н. В. (директор ЗДО № 31 «Берізка»).

Майбутні вихователі закладів дошкільної освіти вивчають дисципліну «Художня праця та дизайн». Теоретичні знання вони поєднують з формуванням практичних навичок, адже створюють розвивальні іграшки для дошкільників. Діяльнісний підхід у викладанні застосовує старший викладач кафедри методик дошкільної та початкової освіти, кандидат педагогічних наук Юлія Сергіївна Котелянець.