У 1998 р. закінчив Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка за спеціальністю «Російська мова та література і українська мова та література», отримав кваліфікацію: вчитель російської мови і літератури та української мови і літератури.

У 1989 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна за спеціальністю «Початкове навчання», отримала кваліфікацію: вчитель початкових класів.

Гарант освітньої програми Дошкільна освіта та Початкова освіта, член асоціації працівників дошкільної освіти, науковий консультант дошкільних закладів (ЗДО № 22 “Оленка”, ЗДО № 31 “Берізка”)

У 1995 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна за спеціальністю «Українська мова та література», отримала кваліфікацію: вчитель української мови та літератури.

У 1986 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна за спеціальністю «Початкове навчання», отримала кваліфікацію: вчитель початкових класів.

У 1995 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна за спеціальністю «Українська мова та література», отримала кваліфікацію: вчитель української мови та літератури.

У 1986 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна за спеціальністю «Російська мова та література», отримала кваліфікацію: вчитель російської мови та літератури.

У 1985 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут ім. О. С. Пушкіна за спеціальністю «Російська мова та література», отримала кваліфікацію: вчитель російської мови та літератури.

У 2003 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Географія», отримала кваліфікацію: вчитель географії, біології та основ економіки основної і старшої школи, організатор краєзнавчо-туристичної роботи.

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний інститут імені В.К. Винниченка за спеціальністю «Математика та фізика».

У 2007 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка за спеціальністю: Початкове навчання. Спеціалізація: англійська мова, отримала кваліфікацію: магістр педагогічної освіти, викладач педагогіки.

Тема кандидатської дисертації: «Формування толерантності майбутніх учителів початкових класів у процесі професійної підготовки» (Національний університет біоресурсів і природокористування України, захист – 2015 р.).

У 2003 р. закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка за спеціальністю: математика, фізика, отримала кваліфікацію: вчитель математики, фізики, астрономії, безпеки життєдіяльності; у 2004 р. – магістратуру Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка за спеціальністю: «Математика», отримала кваліфікацію: викладач математики.

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка в 2000 р за спеціальністю: Початкове навчання. З 2000 до 2006 року працювала вчителем-вихователем у Навчально-виховному об’єднанні школі-дитячому садку «Вікторія-П» (м. Кіровограда). З 2006 р. до сьогодні працює старшим лаборантом кафедри методик дошкільної та початкової освіти.