pedfak_logo

Факультет педагогіки, психології та мистецтв

Шевцова Олена Борисівна

Shevcova

кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри

Освіта:
Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка, 2006 р. Спеціальність: Педагогіка і методика середньої освіти.

Тема кандидатської дисертації: «Формування музично-виконавської компетентності майбутнього вчителя музики в процесі фахової підготовки», 2011 р.

ORCID ID: 0000-0002-5318-5286

Профілі: Google Scholar, Web of Science

Дисципліни які викладає: Історія української музики, Практикум сценічного виконавства, Основи композиторської майстерності, Музичне мистецтво в контексті художньої культури, Сучасне миистецтво, Методика викладання музично-теоретичних та інструментальних дисциплін

Підвищення кваліфікації:

Пройшла закордонне стажування в Університеті суспільних наук (UNS) м. Лодзь, «Інноваційний навчальний заклад 21 століття – європейський досвід в рамках LLP моделі Європейської комісії», жовтень-листопад 2017 р.

Пройшла курси підвищення кваліфікації у НПУ ім.М.П. Драгоманова, «Електронні освітні ресурси у навчанні предмета».

Сертифікати проходження підвищення кваліфікації

Науково-дослідна та міжнародна діяльність:

Репозитарій Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка  з публікаціями, підручниками, навчально-методичними посібниками, монографіями викладачів кафедри мистецької освіти.

Художньо-творча діяльність та громадська діяльність:

Член організаційного комітету І-V Міжнародного багатожанрового конкурсу-фестивалю «Співограй», (2019-2023 рр.)

Член організаційного комітету  І Міжнародної науково-практичної конференції «Мистецтво без кордонів: творчі діалоги», (2023 р.)